lekarz Marian Owoc

Reumatolog, Internista

Rewelacja - i człowiek i jego kuracje,oby więcej takich lekarzy. Dzisiejsza tzw wielka MEDYCYNA powinna brać przykład z takich ludzi jak doktor Owoc

Bardzo mądry lekarz wyleczył moją tesciową z oparzenia.Polecam tego lekarza każdemu.

ja osobiscie nie bylem u niego, ale moja mama ktora jest pielegniarka miala do czynienia z pacjentami leczonymi przez owoca.. rany w fatalnym stanie, jego masc tylko pogorszala sprawe :/ nadto podobno w szpitalu poparzeni ludzie wolali z bolu o jakis srodek przeciwbolowy, a on sobie spacerowal korytarzem i mial ich w nosie..

Ten pan to zwykły naciągacz. Koszt wizyty uzależniony jest od zamożności pacjenta. Jego cudowną maścią to szkoda smarować nawet psa.

Ten pan to zwykły naciągacz.
Koszt wizyty uzależniony jest od zamożności pacjenta.
Jego cudowną maścią to szkoda smarować nawet psa.