dr n. med. Marian Pieniak

Kardiolog

TO WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK ZARAZEM ,NIGDY NIE ZOSTWI NIKOGO BEZ UDZIELENIA POMOCY .ŻYCZYŁABYM WSZYSTKIM I SOBIE ABY WSZYSCY LEKARZE TACY BYLI JAK PAN DR PIENIAK JESTEM POD JEGO OPIEKĄ 32 LATA I NIE WYOBRAŻAM SOBIE CO BY ZE MNĄ BYŁO GDYBY NIE JEGO DIAGNOZA SPRZED 32 LATY.

Pan doktor to nie tylko wspaniały lekarz ale przewspaniały człowiek dzięki jego kompetencji żyję ze stymulatorem już 30 lat urodziłam dzięki niemu córkę bo żaden inny lekarz nie chciął się podjąć opieki tylko kierowali mnie na usunięcie ciąży .Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan dr. Pieniak moglibsmy być spokojni o swoje zdrowie. Wielkie uznanie dla takiego człowieka.

Jestem pacjentką Pana Doktora Pieniaka od ponad 30 lat. Jest jedynym lekarzem w moim prawie 60-letnim życiu, do którego mam pełne zaufanie, nigdy się nie zwiodłam, najpierw przez wiele lat państwowo, a od niedawna prywatnie. Pomógł mi w każdej sprawie zdrowotnej, nie tylko z sercem. Leczy całego człowieka, nie tylko narząd.

Zaburzenia rytmu serca - zdecydowanie polecam. Bardzo obrazowo przedstawił mi na czym polega zabieg ablacji. Sam zabieg w szpitalu publicznym wykonywał inny lekarz, ale za jego zgodą dr Pieniak po swoich godzinach pracy był obecny na zabiegu. Następnego dnia przyszedł sprawdzić jak sie czuję. To lekarz z powołania.

Niestety jako kardiolog sie nie sprawdzil zostawil moja zone w ciazy bez jakichkolwiek wskazowek i nawet nie chcial wypisac na prosbe ginekologa zaswiadczenia o rozwiazaniu ciazy. Malo tego zona musiala z choroba serca i ciaza szukac innej kliniki po Polsce poniewaz to jest jedyny lekarz od stymulatorow w tej klinice na banacha. Na szczescie znalezlismy w Krakowie klinike gdzie Pani Dr (zastepca ordynatora) nas z " trepa" przyjela i nie miescilo jej sie to w glowie co tam zrobili. Wypisala oswiadczenia i powiedziala o wielu zagrazajacych zyciu mojej zony komplikacjach o ktorych Dr. Pieniak nawet nie wspomnial. Widocznie ta sytuacja dr Pieniaka przerosla.