lekarz Marian Polaszewski

Napiszę tyle, więcej szacunku do pacjentów! Nigdy więcej nie umówię się na żadną wizytę do tego lekarza i mam nadzieję, że nigdy go nie spotkam w żadnym szpitalu...

Jestem zbulwersowana wizyta u tego Pana. W mojej obecności krytykuje i podważa kompetencje innego lekarza z uśmiechem na twarzy. Nie polecam zadufany w sobie, gburowaty i nieprzyjemny.

Uwazam tego Pana za Gbura. Podejscie do pacjentki poniżej krytyki. Na zadawane pytania odpowiada wymijająco lub wcale. Potrafi również wypowiedzieć jakiś żart po którym nie wiadomo czy się smiać. Gdy pytam o możliwe problemy nie potrafi nic wyjaśnić i robi zdziwioną minę "po co takie pytania?" Zdecydowanie nie polecam. Zdecydowanie brak dobrego wychowania i taktu. Co do wiedzy...może coś wie ale nie potrafi wytłumaczyć, wyjaśnić. Nie potrafię temu Panu zaufać.

Jeden z najlepszych lekarzy w Starogardzie i Tczewie. Bardzo wykształcony, doświadczony, fachowy. Usg ciąży, piersi wykonane na 6!!! Ma bardzo dużą wiedzę, którą umie dobrze wykorzystać. Mały minus-brak poczucia humoru u doktora;)

kompetencje i wiedza zdecydowanie tak , ale z uprzejmością to nie za bardzo

kompetencje i wiedza zdecydowanie tak , ale z uprzejmością to nie za bardzo

Bardzo dobry i dokładny lekatz bardzo polecam kobietom z grzybica ja mialam ale dzieki doktorowi nie mam.

Jeden z najlepszych lekarzy w Starogardzie i Tczewie jeżeli chodzi o badanie USG. Posiada olbrzymią wiedzę i nowoczesny sprzęt do USG. Jest dokładny.

Byłam u doktora Polaszewskiego tydzień temu na usg piersi. Bardzo się bałam że "coś" się znajdzie. Jednak już po wstępnym wywiadzie z doktorem przestałam się denerwować. Doktor bardzo profesjonalnie wykonał badanie usg stale mnie informując co widzi. Jest bardzo kompetenty i naprawdę wzbudza zaufanie. Dziewczyny badajcie się!!! Ja jestem zdrowa ale profilaktycznie doktor zalecił raz do roku wykonywać tego typu badanie, gdyż samokontrola nie wystracza. Lekarz sam powiedział że robiąc usg można już wykryć zmiany ogniskowe już na 2-3 lata wcześniej zanim się jeszcze pojawią.

Wspaniały lekarz i przesympatyczny człowiek! Byłam u Pana Doktora na badaniu USG piersi.Poświęcił mi sporo czasu,badanie przeprowadził bardzo dokładnie,informując mnie szczegółowo o badaniu,stanie zdrowia itd.Poza tym był niezwykle uprzejmy,sympatyczny i z poczuciem humoru. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam wszystkim pacjentkom:) Anna C

Anna C