Marian Rymaszewski

2,1
1,3

Kiedy odeszły mi wody lekarka w przychodni wydała mi skierowanie i powiedziała szybko do szpitala bo dziecko się rodzi, rozwarcie na 4, 5 palca. Pana doktora miałam nieprzyjemność poznać w Buskim szpitalu. Był to mój pierwszy poród więc myślałam, że zajmują się mną profesjonaliści. Kiedy miałam bóle parte, to Pan doktor był zajęty paleniem papierosów i Bóg wie czym jeszcze, gdyż nie było go na sali. Nie mogłam, ani siąść, ani chodzić, bo wiedziałam, że jak odejdą wody, trzeba leżeć, bo się dziecko może udusić (ale tego nie powiedzieli mi w szpitalu, tylko lekarka w przychodni). Z bólu obgryzłam farbę z metalowego łóżka. Kiedy się wreszcie zdecydował, jak to nazwał "będziemy rodzić", nie miałam już bólów partych, więc dostałam zastrzyk na wywołanie bóli. I wywołał, lecz bóle lędźwi. Potem wrzeszczał, przyj , bo wezmę kleszcze. Jak nie mógł wyciągnąć dziecka, to zaczął przeprowadzać badanie ginekologiczne i oznajmił "Co to za dziecko, nie ma ani oczu, ani nosa, ani ust". Syn był ułożony potylicznie, więc dotykał go z tyłu głowy. Dodał jeszcze, że pewnie dziecko jest przyrośnięte i potrzebna jest cesarka. Karetka jeździła godzinę po Busku od przychodni do przychodni, szukając lekarki wpisanej na dyżur w szpitalu i posiadającej uprawnienia do cesarki, w końcu została znaleziona w domu, gdzie przyjmowała pacjentki prywatnie. Kiedy się wreszcie zjawiła, syn się już urodził siłami natury. Potem moje dziecko walczyło o życie, ale rodzinie telefonicznie przekazywano ile waży, ile mierzy, ukrywając stan do jakiego został doprowadzony.

niekompetentny, nierzeczowy, nieuprzejmy-zdecydowanie odradzam. Choć poświęca pacjentowi dużo czasu, to jednak jest on stracony.

Najgorszy lekarz ginekolog na świecie. Byłam u niego na wizycie w 5 tyg ciąży (nie wiedziałam że jestem) a on stwierdził że '' coś mi tam urosło" i że wygląda to fatalnie, prawdopodobnie guz... Na pytanie czy kiedykolwiek będę mogła mieć dzieci stanowczo odpowiedział że o DZIECIACH MOGĘ ZAPOMNIEĆ... Przepisał mi tabletki na wywołanie okresu i wysłał na pełno badań krwi oczywiście nie na NFZ (choć wizyta u niego była na NFZ i bez problemu mógł mi zlecić badania w ośrodku) całe szczęście zmieniłam lekarza i po kilku dniach dowiedziałam się że ten guz to moja córeczka która dziś ma już półtora roku 😊
Ten lekarz to jedna wielka porażka

Zdecydowanie odradzam , zero pojęcia o badaniu . Zwykły konował . Jak taki pracuje w zawodzie ginekolog .

ODRADZAM ODRADZAM I RAZ JESZCZE ODRADZAM.....W OGÓLE NIE NADAJĄCY SIĘ DO PRACY Z LUDŹMI!!!

odradzam...najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek mialam okazje poznac...zero taku , zainteresowania...z daleka uciekajcie gdzie pieprz rosnie jak go spotkacie na swojej drodze!!!

STANOWCZO odradzam dziewczyny NIE idźcie tam - nigdy, przenigdy.

STANOWCZO odradzam
dziewczyny NIE idźcie tam - nigdy, przenigdy.