3,1
3,3
2,9
3,3
2,9

Skandalicznie nieprofesjonalny, arogancki, mający za nic szacunek i godne traktowanie pacjenta. Nie wiem, czy gdybym nie zwrócił mu uwagi, oderwałby kiedykolwiek wzrok od monitora. Przez cały czas rozmawiałem z jego plecami. Diagnoza: kości w porządku, zalecane zimne okłady. 2 dni później w Niemczech inny, tym razem znający się na swoim fachu lekarz wykazał: zerwanie wiązadła, uszkodzenie rzepki i chrząstki. Zdecydowanie zalecam omijanie p. Sikory szerokim łukiem. Trzeba mieć stalowe nerwy, żeby się zmierzyć z takimi pokładami ignorancji i niewiedzy.

Zamiast rozmawiać z pacjentem, non-stop mówi do monitora, skrajnie nieprzyjemny, sprawiajacy wrażenie pracującego z wielką łaską i za karę. Na moje pytanie o możliwość zastrzyku unosi się krzykiem wzbudzając jedynie moje politowanie. Ten lekarz albo powinien zmienić zawód, albo ktoś powinien uświadomić go, na czym polega istota profesjonalnego kontaktu z pacjentem. Zgroza.

Jest lekarzem kompetentnym, cierpliwym dokładnie wyjaśnił mi jak będzie przebiegała operacja. Zdecydowanie pozytywna postawa jako lekarza na pewno jest osobą godna polecenia.

LEKARZ POŚWIĘCA MAŁO CZASU,A O CHOROBIE MAŁO MÓWI-CAŁA WIZYTA 5 MIN.

LEKARZ POŚWIĘCA MAŁO CZASU,A O CHOROBIE MAŁO MÓWI-CAŁA WIZYTA 5 MIN.

Witam:)) moim zdaniem jeden z niewielu lekarzy GODNY naprawde polecenia korzystalam z jego uslug i umiejetnosci pare razy zarowno publicznie jak i przywatnie gdzie JEDNAKOWO traktuje pacjeta w skali od1-5 ja daje 9!!!!!I DUZO ZDROWIA MU ZYCZE:))))))OBY TACY WSZYSCY LEKARZE

Bardzo dobry specjalista,uprzejmy i miły człowiek.

Bardzo dobry specjalista,uprzejmy i miły człowiek.

Mówią że dobry ale na swoim przykładzie moge powiedzieć że w moim przypadku nie trafił z diagnozą. Prywatnie miły itd. gorzej w szpitalu, gdzie robi się mniej przyjazny pacjentowi.