BARDZO DOBRY .. WYLECZYL MI BOLERIOZE. LECZY RÓWNIEŻ MOJE DZIECI. POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY MEDYCZNE.

Polecam doktora Suchodolskiego. Przywrócił mi moje jądra do porządku bo skręciły na lewo. Czy to prostata czy czy coś innego, tego nikt nie widział ale doktor w przeciągu 3sek postawił diagnozę. Dziś jądra są na swoim miejscu. Tak trzymac Doktorze !!!!!

GRATULUJĘ DOKTORATU PANIE DOKTORZE.W PEŁNI ZASŁUŻONY. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MOJĄ CAŁA RODZINĄ.WSZYSTKIM PACJENTOM BARDZO POLECAM DR SUCHODOLSKIEGO. ROZWIĄZUJE WSZYSTKIE PROBLEMY MEDYCZNE

wysoka kultura osobista, terapia zwykle trafiona, doprowadza leczenie do końca a nie pozostawia na zasadzie "dalej jakoś to będzie

Jestem pacjentem w/w lekarza od pół roku, i jestem zadowolony ze sposobu i efektów leczenia,ZAZNACZAM, ŻE MAM 60 LAT I Dr Suchodolski jest moim pierwszym lekarzem urologiem ,dlatego nie mam skali porównawczej.Obawiałem się tej wizyty ze względów krępujących mnie, ale podejście Dra było bardzo naturalne i pozwoliło mi na na bardziej normalne traktowanie wizyt u lekarzy tej specjalności w przyszłości.

Jestem pacjentem w/w lekarza od pół roku, i jestem zadowolony
ze sposobu i efektów leczenia,ZAZNACZAM, ŻE MAM 60 LAT I Dr
Suchodolski jest moim pierwszym lekarzem urologiem ,dlatego
nie mam skali porównawczej.Obawiałem się tej wizyty ze względów
krępujących mnie, ale podejście Dra było bardzo naturalne i

Lekarz bardzo miły i co najważniejsze kompetentny. Całkowicie angażuje się w chorobę pacjenta szukając wszelkich sposobów by mu pomoc. Polecam wszystkim

BARDZO POLECAM DR SUCHODOLSKIEGO! ROZWIĄZUJE KAŻDY PROBLEM MEDYCZNY U DZIECI I DOROSŁYCH!

Przy moim schorzeniu - rak pęcherza moczowego-podana informacja poniżej ma "bardzo" istotne znaczenie. Jestem nadal aktywny zawodowo i prywatnie i to Pana zasługa. Chylę czoła przed Panem Panie Doktorze i proszę się nie martwić takimi głosami jak mojej poprzedniczki, tak bo jestem pewny że pisała to kobieta. Pozdrawiam

Jestem nadal aktywny zawodowo i prywatnie i to Pana zasługa.

Profesjonalizm zawodowy i niespotykana kultura osobista. Ujmujący człowiek.Polecam.

Dobry diagnosta i zdecydowany w działaniach zabiegowych w dziedzinie urologii - uzyskałem trwałą poprawę w moim schorzeniu

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Skoczów"?

Długa 62

Paweł Klajn

Chirurg ogólny
Wrocławska 20
44-335 None
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego "Szeroka"
ulica Osiedle Tysiąclecia 15e
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Zofii Kossak-Szatkowskiej 24
Szpital Specjalistyczny
al. Jana Pawła II 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOP-MED"
Chrzanowska 83
43-600 Jaworzno

Barbara Kabiesz

Chirurg ogólny

MEDIKOOL Centrum Zdrowia
ulica Ciężarowa 54
43-430 Skoczów
Praktyka Grupowa Lekarzy "Zdrowie" s. c.
Jana III Sobieskiego 12
43-417 Kaczyce