dr n. med. Marian Wodyk

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

Leciwy, doświadczony doktor laryngolog, który bez problemu zdiagnozował chorobę uszu oraz przepisał odpowiednie środki lecznicze. Dodatkowo zatroszczył się o przeprowadzenie kompetentnego wywiadu, jak i badania kontrolnego nosa. Otrzymałam wyczerpujące informacje dotyczące leczenia. Na wizytę zostałam przyjęta bardzo szybko, zapamiętam ją jako przeprowadzoną fachowo, a Pana doktora Mariana Wodyk jako człowieka życzliwego, doświadczonego profesjonalistę w swojej specjalizacji. Z czystym sumieniem polecam. Jedyny minus wizyty, to koszt 100zł.

Jedyny minus wizyty, to koszt 100zł.

Beznadzieja. Na oko ma 80 lat albo więcej, powinien iść już dawno na emeryturę. Zapalenie ucha chciał leczyć wapnem.

Beznadzieja. Na oko ma 80 lat albo więcej, powinien iść już dawno na emeryturę.
Zapalenie ucha chciał leczyć wapnem.