lekarz Mariana Madejska

Wizyta punktualna, Pani dr miła, dokładna ,wysoka kultura osobista,proceduralnie podchodzi do sprawy. Jak dla mnie kompletny brak calościowego spojrzenia na rózne wyniki pacjenta, wyczucia w poskładaniu " puzzli" w całość. interpretacja kazdego wyniku pojedyńczo, dokladnie ale bez odniesienia do calosci. Cenne jest to że nie stawia pochopnie diagnozy. NATOMiAST nie do przyjecia: jesli pacjent ma wiele lat leukopenię w kazdym wyniku !Kazdy proteinogram ma odchylenia od normy!Ma dodatnie Ana!Motyla na twarzy! pojawiajacą się Maloplytkowosc i podniesione Monocyty! Arytmie niewiadomego pochodzenia, Wywiad, o zastosowaniu w przeszlosci w szpitalu ciężkich leköw wplyw. na uklad immunologiczny ! Wysypki skórne w przeszłości! TO jeszcze za mało żeby PODEJRZEWAĆ chorobę ktörą zna reumatolog ? Zaznaczam PODEJRZEWAĆ. Wywnioskowałam, że najlepiej gdyby pacjent spelniał wszystkie książkowe kryteria i miał aktywny stan zapalny wtedy można podejrzewać..tylko wtedy on nie trafi do poradni ale do szpitala w stanie cięzkim. Jestem zaskoczona, ze Pani doktor niczego nie PODEJRZEWA przy takich wynikach. !!!! SZOK. No cóż jestesmy juz pod skrzydlami innego lekarza. Nie polecam.

Nie polecam nikomu. Uważamy, że Pani doktor nie powinna wykonywać tego zawody, jest niekompetentna, brak empatii, małych pacjentów traktuje przedmiotowo, z rodzicami rozmawia w sposób wręcz wulgarny. Po spotkaniu z tą osobą stracilismy wiarę w ludzi i służbę zdrowia. Współczuję każdemu kto będzie mieć z tą Panią do czynienia.

Pani doktor to wspaniała osoba. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta. Ma czas porozmawiać i wszystko wytłumaczyć. Pełny profesjonalizm. Diagnozy stawiane są bardzo trafne. Polecam w 100 % pediatrę.

Bardzo dobry pediatra.Jestem pozytywnie zaskoczona podejściem do dziecka i profesjonalizmem.Chciałabym żeby takich pediatrów było coraz więcej. Szkoda ze w przychodni w Sosnowcu pracuje tylko raz w tygodniu.

Pełen profesjonalizm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W dosłownym tego słowa znaczeniu

Super pediatra, dokładna, starannie przygląda się dziecku. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta. Nie bagatelizuje pytań rodzica. Polecam.