lekarz Marianna Forycka-Nowakowska

Laryngolog

Bardzo mila, pomocna pani. Stawia wlasciwe diagnozy. Pomogla mi. Skromny ale czysty gabinet. Lekarka uprzejma. Polecam!!!!!!

Po pierwsze pani doktor nie umyła rąk po poprzedniej pacjentce i nie miała jednorazowych patyków do gardła. Pani dr ma dobrą opinię i ma na pewno duże doświadczenie ale ma problem z komunikacją z pacjentem i nieuważnie go słucha. Wyszłam z gabinetu z poczuciem zbagatelizowani mojego problemu i niezrozumienia sytuacji.

czy ta sama dr teraz przyjmuje w lublinie?

czy ta sama dr teraz przyjmuje w lublinie?

Stanowczo nie polecam. Odbyłam wizytę, dostałam antybiotyki, stwierdzono u mnie anginę, przy czym po dwóch dniach kolejny lekarz, który mnie badał zapytał, czy to na pewno był laryngolog i śmiał się z przepisanych mi antybiotyków, które nie przyniosły żadnego efektu. Gdyby leczenie było przeprowadzone intensywniej, a tłumaczyłam pani laryngolog jakie mam problemy z migdałami, to obeszłoby się bez 5-dniowego pobytu w szpitalu i codziennego nacinania migdałów, co do przyjemnych zabiegów niestety nie należy.

Przemiła Pani,15 minut wizyty i tygodniowy problem z uchem załatwiony.Bardzo polecam:)

Ankieta przestawie dr M Forycką Nowakowską w b.pozytywnej ocenie.

Ankieta przestawie dr M Forycką Nowakowską w b.pozytywnej ocenie.

Bardzo dobra lekarka,spełniła moje oczekiwania,to nie to samo co doktor Jordan Józef.