lekarz Marianna Janeczek

Laryngolog, Pediatra

Od dłuższego czasu mam problem z krtanią i gardłem. Żaden lekarz do tej pory nie powiedział mi jednoznacznie co mi dolega (ciągle jestem odsyłana i co chwilę nowe diagnozy:(( ) Mam już dość i postanowiłam udać się do laryngologa po raz kolejny. Tym razem "przetestowałam" opinie na necie i padło na Panią dr jako super lekarza i człowieka. Pełna optymizmu udałam się na wizytę, z nadzieją że w końcu trafię na kompetentnego lekarza, który postawi mnie na nogi. Już po pierwszych minutach dotarło do mnie jak bardzo się myliłam. Pani dr nawet nie chciała mnie wysłuchać, była bardzo niesympatyczna. Nie dała dojść do słowa. Zbyła mnie zdawkowo odsyłając do lekarza ogólnego i wystawiając diagnozę - przecież jest pani zdrowa. Ciekawe tylko, że jakoś inni lekarze i nawet Panie pielęgniarki widząc mój stan mieli inne zdanie - a tu niby taki fachowiec?
JEŻELI KOMUŚ NAPRAWDĘ ZALEZY NA ZDROWIU TO NIE POLECAM.

Lekarz co najwyżej średni lub słaby. Byłem u niej na 8 wizytach łącznie, połowa na NFZ połowa prywatnie. Pomimo częstych wizyt mój stan ciągle się pogarszał a infekcje nawracały. Po tym jak nie udawało jej się wyleczyć moich zatok uznała, że muszę przejść operację przegrody nosowej. W końcu trafiłem do dobrego laryngologa który wyleczył mnie już po dwóch wizytach całkowicie. Wyśmiał pomysł operacji który uznał za "niepotrzebne szaleństwa" i jak się okazało słusznie. Nie pobrała nawet wymazu z gardła lub zatok. Jest bardzo uprzejmą osobą, stosuje parę dobrych leków ale jej wiedza i sposoby leczenia w moim przypadku okazały się zupełnie nieskuteczne. Od specjalisty jednak oczekuje się fachowej pomocy, na pewno lepsza od zwykłego lekarza ogólnego ale moja sytuacja nie była jakoś specjalnie skomplikowana a ją przerosła. Chciałbym wystawić tej pani dobrą opinie, ponieważ dostrzegam w niej przejęcie się losem pacjenta, nie traktuje ich przedmiotowo. Zawsze długo ze mną siedziała wysłuchując moich problemów i próbując pomóc ale niestety wydałem masę pieniędzy na wizyty u niej i leki które mi nie pomagały albo nawet szkodziły.

Witam.W zeszłym roku cierpiałam na trwający 9 tygodni kaszel nie wiadomo jakiego pochodzenia.Lekarz pierwszego kontaktu twierdził uparcie,że to powikłanie po wirusie i w ogóle mnie nie leczył.Cierpiałam na tyle mocno,że byłam wycięta z życia.Nie mogłam spać,jeść i normalnie funkcjonować.Kaszel trwał ciągle, z małymi przerwami kilkuminutowymi.Byłam zmęczona,osłabiona i zrezygnowana.Kolejne wizyty u internisty spełzały na niczym.W końcu wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam znaleźć specjalistę Laryngologa.Na podstawie opinii wybrałam Panią Doktor Janeczek.NIE ŻAŁUJĘ!!!! Z Panią Doktor skontaktowałam się telefonicznie.Kiedy usłyszała o moim problemie,kazała przyjść jak najszybciej,sama też pojawiła się w gabinecie dużo wcześniej by móc mnie przyjąć.Poświęciła swój cenny,prywatny czas by mnie zbadać.Długo mogłabym pisać jak wspaniałym lekarzem i człowiekiem jest Pani Doktor.Powiem tylko tyle,że pracuję głosem a Pani Doktor postawiła mnie na nogi w ciągu 3 dni!!Zaczęłam normalnie funkcjonować i przestałam kaszleć!!Jestem jej po stokroć wdzięczna.Ponad tydzień temu sytuacja się powtórzyła.Tym razem już nie szłam do internisty tylko od razu skontaktowałam się z Panią Doktor.Po raz kolejny przyjęła mnie dodatkowo,mimo iż u niej zawsze są kolejki.Postawiła mnie na nogi tym razem w ciągu dwóch dni i mogłam śpiewać.Więc jeżeli ktokolwiek się zastanawia nad wyborem Laryngologa to wybór jest prosty.Tylko i wyłącznie Doktor Janeczek.To nie tylko świetny specjalista,ale również wspaniały wrażliwy człowiek,który potrafi wczuć się w problemy pacjentów.Pani Doktor,jeszcze raz serdecznie dziękuję.Iwona(wokalistka)

Pani Janeczek to lekarz w 100 % kompetentny.Jestem zadowolona w jaki sposób leczy moje dzieci!. Tłumaczy przyczyny choroby i leczenie w sposób jasny i zrozumiały.Leki które przepisuje są skuteczne.Wizyta przebiega w miłej atmosferze.Lekarz godny polecenia.

beznadzieja...niemiła, krzyczy, na zapalenie ucha przepisuje krople do nosa, wyzywa na innych lekarzy, w moim przypadku bardzo skrytykowała pediatre która przepisała antybiotyk na gardło bo od tego zaczeła się infekcja...na zapalenie ucha nic nie przepisała to pediatra wyleczył infekcje ona tylko ją potwierdziła zaglądając do ucha!! szkoda słów zdecydowanie nie polecam!!!

Byłam z dzieckiem na wizycie niby bardzo miła, wzbudziła powiedzmy zaufanie ale przepisała 3rodzaje kropli do oczu, które okazło się, że są te same krople tylko różnią się nazwą i firmą pieniądze wydane w błoto... NIE polecam.

Polecam zdecydowanie! Mój synek od pierwszej wizyty miał poprawę a teraz już w 100% jest zdrów!!

Patrząc na mój przypadek, jest to lekarka bezmyślna. Powody: 1. przy nowotworze tarczycy kazała brać tran, który zawiera jod. Jod jest zabroniony przy nowotworze tarczycy. 2. przez jej lekkomyślność i niedopatrzenie istniało ryzyko przesunięcia mojej operacji - o zgrozo: onkologicznej 3. wciskała mi na siłę skierowanie na wycięcie migdałków, nie robiąc nawet wymazu i nie próbując innych metod. Zwykły lekarz rodzinny potrafił zapisać szczepionkę na gardło i pobrać wymaz. Ogólnie od roku prawie nie brałam antybiotyku na gardło, ale na pewno nie jest to zasługa pani Janeczek. 4. Pani dr ...

Patrząc na mój przypadek, jest to lekarka bezmyślna. Powody:
4. Pani dr nie słucha co się do niej mówi, ma zwyczaj kończenia za pacjenta zdania.

Wspaniały i kompetentny lekarz. Wszystko tłumaczy i zwraca uwagę na każdy, najmniejszy nawet szczegół, który może mieć wpływ na przebieg i leczenie choroby.

zawsze mogę polegać na dr Janeczek, od 10 lat pomaga w leczeniu mojej córki

zawsze mogę polegać na dr Janeczek, od 10 lat pomaga w leczeniu mojej córki