Wielokrotnie byłam u Pani Doktor Dermatolog, byłam bardzo zadowolona z usług, pewnego razu zadzwoniłam, aby umówić się na następną wizytę, powiedziała, że nie przyjmuje zapisów.. przyczyny nie znam. Czy teraz to się zmieniło, czy Pani Doktor już przyjmuje zapisy?

Czy teraz to się zmieniło, czy Pani Doktor już przyjmuje zapisy?

MEGA MEGA MEGA, już po pierwszym miesiącu leczenia są ogromne poprawy jedynym minusem jest długi okres oczekiwania na wizytę jak u prywatnego lekarza, ale to chyba świadczy o jej kompetencjach skoro ma tylu pacjentów.

Mialam okropna cere, problemy z nią. Wcześniej bylam u dwoch innych dermatologów to nic nie poradzili, w końcu trafiłam do doktor Kucewicz, przpeisała mi lek po 4 mięsiącach efekty niesamowite, jestem na drodze do perfekcyjnej cery. Cena za wizytę stosunkowo niska w porównaniu do lekarzy prywatnych, jednym minusem jest problem z dodzwonieniem się, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo naprawdę wato!

Przede wszystkim konkretna. Przyszłam z historią choroby. Pani Doktor zapoznała się z wszystkimi badaniami. Podeszła do schorzeń kompleksowo. Zaleciła konkretne działania. Podała możliwa przyczynę problemów zdrowotnych. Co ważne nazwała problem po imieniu a nie wypisała leki na objawy jak to robi większość lekarzy. I co ciekawe - leki to proste specyfiki, ogólnodostępne, w przystępnej cenie. Jasno określiła czas leczenia, sposób dawkowania. No po prostu w 100% spełniła moje oczekiwania co do wzorcowego lekarza. Tak jak ona powinien zachowywać sie każdy lekarz.

Pani doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Miła i uprzejma, ma podejscie do dzieci. Wizyta trwała około 45 minut pierwszy lekarz, który tłumaczy wszystko od A do Z. Byłam już z synkiem w wielu szpitalach i u wielu specjalistów w Polsce Pani doktor jest lekarzem z powołania. Recepty wypisane na masci robione koszt 15 zł plus dobre sprawdzone domowe sposoby. Polecam! Przyjmuje w Poniedziałki i Czwartki od 15.00

Jak czytam, te niepochlebne komentarze, to mam wrażenie, że mówimy o kimś innym . Znam panią doktor od 15 lat i od samego początku prowadziła mego syna, za co jestem jej bardzo wdzięczny i muszę stwierdzić , że nigdy nie zachowała się nietaktownie i nigdy nie odmówiła pomocy. Trzeba pamiętać, że też jest człowiekiem i może mieć gorsze dni. Polecam każdemu z pełną odpowiedzialnością.

Potwierdzam bardzo pozytywne opinie dotyczące Pani Doktor. Jest dermatologiem o ogromnej wiedzy i kompetencjach. Zauważyłem, że stara się się leczyć chorobę, a nie likwidować powierzchowne jej objawy. Oprócz stosowania gotowych leków, często (tak było w moim przypadku) przypisuje leki przygotowywane w aptekach, które są bardzo skuteczne. Dokładne przestrzeganie zaleceń Pani Doktor, pozwala uzyskiwać doskonałe efekty w leczeniu ( i wyleczeniu). Zdecydowanie polecam. P.S. Jestem przekonany, że opinia niepolecającą leczenia u Pani Doktor jest złośliwa i całkowicie nieprawdziwa.

Po wizytach u wielu dermtologów natknęłam sie na panią dr kucewicz. Dodam ze wizyty u innych lekarzy to koszt okolo 150 zł plus leki. Tu tez jestem zachwycona wizyta 50 zł plus leki robione na recepte ok 25 zł a efekty swietne po okolu tygodnia moj tradzik prawie zniknal do tego zero blyszczenia sie cery!zdecydowanie polecam kazdemu kto probowal leczyc krostki u innych dermatologow i problem wraca1!!!

Witam serdecznie Wczoraj byłam u Pani doktor Kucewicz , jak narazie jestem pełna nadziei iż widac że jest kompetentna, bardzo miła, przepisała mi leki konkretne do leczenia tradziku, na jutro mam zamówione leki, dam znac jak mi pomogły,polecam

Witam serdecznie

Wspaniała, kompetentna lekarz. Polecam!!! Zdecydowanie za mało takich mamy!!!

Wspaniała, kompetentna lekarz. Polecam!!! Zdecydowanie za mało takich mamy!!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Raszyn"?

Al. Hrabska 3
05-090 Raszyn