lekarz Marianna Kucewicz

Dermatolog, Pediatra

Wielokrotnie byłam u Pani Doktor Dermatolog, byłam bardzo zadowolona z usług, pewnego razu zadzwoniłam, aby umówić się na następną wizytę, powiedziała, że nie przyjmuje zapisów.. przyczyny nie znam. Czy teraz to się zmieniło, czy Pani Doktor już przyjmuje zapisy?

Czy teraz to się zmieniło, czy Pani Doktor już przyjmuje zapisy?

MEGA MEGA MEGA, już po pierwszym miesiącu leczenia są ogromne poprawy jedynym minusem jest długi okres oczekiwania na wizytę jak u prywatnego lekarza, ale to chyba świadczy o jej kompetencjach skoro ma tylu pacjentów.

Mialam okropna cere, problemy z nią. Wcześniej bylam u dwoch innych dermatologów to nic nie poradzili, w końcu trafiłam do doktor Kucewicz, przpeisała mi lek po 4 mięsiącach efekty niesamowite, jestem na drodze do perfekcyjnej cery. Cena za wizytę stosunkowo niska w porównaniu do lekarzy prywatnych, jednym minusem jest problem z dodzwonieniem się, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo naprawdę wato!

Wspaniała, kompetentna lekarz. Polecam!!! Zdecydowanie za mało takich mamy!!!

Wspaniała, kompetentna lekarz. Polecam!!! Zdecydowanie za mało takich mamy!!!

Przede wszystkim konkretna. Przyszłam z historią choroby. Pani Doktor zapoznała się z wszystkimi badaniami. Podeszła do schorzeń kompleksowo. Zaleciła konkretne działania. Podała możliwa przyczynę problemów zdrowotnych. Co ważne nazwała problem po imieniu a nie wypisała leki na objawy jak to robi większość lekarzy. I co ciekawe - leki to proste specyfiki, ogólnodostępne, w przystępnej cenie. Jasno określiła czas leczenia, sposób dawkowania. No po prostu w 100% spełniła moje oczekiwania co do wzorcowego lekarza. Tak jak ona powinien zachowywać sie każdy lekarz.

Super lekarz, z czystym sumieniem każdemu polecam.

Super lekarz, z czystym sumieniem każdemu polecam.

Nie było możliwości zapisania się na wizytę , pani doktor odsyłała co chwila na inny termin żeby zadzwonić a w końcu nie odbierała telefonu w umówionym terminie.W czasie rozmowy wyniosła i nieupszejma. To miała być pierwsza wizyta.

Jak czytam, te niepochlebne komentarze, to mam wrażenie, że mówimy o kimś innym . Znam panią doktor od 15 lat i od samego początku prowadziła mego syna, za co jestem jej bardzo wdzięczny i muszę stwierdzić , że nigdy nie zachowała się nietaktownie i nigdy nie odmówiła pomocy. Trzeba pamiętać, że też jest człowiekiem i może mieć gorsze dni. Polecam każdemu z pełną odpowiedzialnością.

Po wizytach u wielu dermtologów natknęłam sie na panią dr kucewicz. Dodam ze wizyty u innych lekarzy to koszt okolo 150 zł plus leki. Tu tez jestem zachwycona wizyta 50 zł plus leki robione na recepte ok 25 zł a efekty swietne po okolu tygodnia moj tradzik prawie zniknal do tego zero blyszczenia sie cery!zdecydowanie polecam kazdemu kto probowal leczyc krostki u innych dermatologow i problem wraca1!!!

Pani doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Miła i uprzejma, ma podejscie do dzieci. Wizyta trwała około 45 minut pierwszy lekarz, który tłumaczy wszystko od A do Z. Byłam już z synkiem w wielu szpitalach i u wielu specjalistów w Polsce Pani doktor jest lekarzem z powołania. Recepty wypisane na masci robione koszt 15 zł plus dobre sprawdzone domowe sposoby. Polecam! Przyjmuje w Poniedziałki i Czwartki od 15.00