lekarz Marianna Kucewicz

Dermatolog, Pediatra

Witam serdecznie Wczoraj byłam u Pani doktor Kucewicz , jak narazie jestem pełna nadziei iż widac że jest kompetentna, bardzo miła, przepisała mi leki konkretne do leczenia tradziku, na jutro mam zamówione leki, dam znac jak mi pomogły,polecam

Witam serdecznie

Plecam usługi PANI kUCEWICZ. Jest kompetentna, życzliwa, autentycznie zainteresowana problemami zdrowotnymi pacjenta.

LEKARZ KOMPETENTNY, ALE BARDZO NIEUPRZEJMY, ODESŁAŁA Z KWITKIEM DZIECKO (STAŁEGO PACJENTA) Z PODEJRZENIEM ZAPALENIA PŁUC, POCZĄTKOWO MIELIŚMY O NIEJ DOBRE ZDANIE, ALE STWIERDZENIE "... CO MNIE TO OBCHODZI, ŻE DZIECKO MA ZAPALENIE PŁUC, PROSZĘ NIE MARNOWAĆ MOJEGO CZASU TELEFONAMI NAS ROZWALIŁO..." TO NIE JEST PRAWDZIWY LEKARZ TYLKO BABA NASTAWIONA NA ŁATWY PIENIĄDZ

Najlepszy lekarz dermatolog jakiego znam!!!

Najlepszy lekarz dermatolog jakiego znam!!!

Potwierdzam bardzo pozytywne opinie dotyczące Pani Doktor. Jest dermatologiem o ogromnej wiedzy i kompetencjach. Zauważyłem, że stara się się leczyć chorobę, a nie likwidować powierzchowne jej objawy. Oprócz stosowania gotowych leków, często (tak było w moim przypadku) przypisuje leki przygotowywane w aptekach, które są bardzo skuteczne. Dokładne przestrzeganie zaleceń Pani Doktor, pozwala uzyskiwać doskonałe efekty w leczeniu ( i wyleczeniu). Zdecydowanie polecam. P.S. Jestem przekonany, że opinia niepolecającą leczenia u Pani Doktor jest złośliwa i całkowicie nieprawdziwa.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem! Wykryła u mojej córci poważną wadę serca, kilku pediatrów przed Nią tego nie zauważyło... Zosia już jest po operacji i wszystko jest już dobrze. Polecam Panią doktor z całego serca. Ps. wizyta kosztuje 40 zł

BARDZO DOBRY LEKARZ WŁOSY WYPADAŁY GARŚCIAMI PO TYGODNIU PRZESTAŁY

BARDZO DOBRY LEKARZ WŁOSY WYPADAŁY GARŚCIAMI PO TYGODNIU PRZESTAŁY

Jest wspaniała.Lekarz doskonały wysoka kultura i znajomość zawodu. Pomaga tam , gdzie inni lekarze nie dają rady. Byłam załamana wybroczynami na twarzy. Odwiedziłam około 10 dermatologów wydając masę pieniędzy a jedyne co uzyskałam to, to że wyniku używania maści sterydowych moja skóra była jeszcze w gorszym stanie. Pani doktor Kucewicz uratowała moją twarz i przywróciła wiarę w lekarza. Jestbardzo profesjonalna.

Gorąco polecam! Do Pani dr. trafiłam z 2 tygodniowym synkiem obsypanym krostkami i plamkami. Dwóch poprzednich pediatrów stwierdziło uczulenie/skazę białkową i sugerowali dietę. Doświadczenie Pani dr uchroniło nas przed tym i wystarczyła maść i roztwór do kąpieli, a zmiany skórne zniknęły po kilku dniach i żadnego uczulenia, ani skazy do tej pory nie ma. Mama 1,5 rocznego Tomcia :-)

chapeau bas Pani Doktor! - mama Marysi.

chapeau bas Pani Doktor!
- mama Marysi.