lekarz Marianna Kucewicz

Dermatolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszyskim. Odwiedziłam kilku dermatologów i dopiero Pani Doktor skutecznie mi pomogła. Wczesniej przepisywano mi rozne masci, w tym sterydowe, ktore chwilowo pomagaly, ale po kilku dniach problemy powracaly. Teraz juz ich nie mam. Szczerze polecam.

nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam nie polceam

Wszystkim polecam. Bylam z Corka u kilku lekarzy, ktorzy leczyli ja roznymi swinstwami, lacznie ze sterydami, niestety:( trafilam do Pani Dr i okazalo sie, ze dziecko ma wrodzona wade i to wszystko co dostawala wcale nie bylo potrzebne, a wrecz nie powinno byc podawane. Swietny Lekarz!!

Gorąco polecam. Pani Doktor ma doskonałą intuicję. Leczyła nasze dziecko, dzieci znajomych i nigdy nie zawiodła.

p.dr. Maria Kucewicz nigdy mnie nie zwiodła, zawsze wyleczła moje dzieci (inni lekarze niestety się nie poznali na chorobie, a dzieci się męczyły)i mam do niej bardzo duże zaufanie.