lekarz Marianna Wiśniewska

Pediatra

Polecam naprawdę Panią doktor. Uratowała życie mojej córeczce, kiedy dokuczała jej przepuchlina pachwinowa. Chirurdzy ze szpitala stwierdzili, że dziecko będzie operowane jak ukończy rok życia. Gdy dziecko miało 3 miesiące polecono mi Panią doktor Wiśniewską, ponieważ córcia ciągle płakała i przepuchlina jej urosła wielkości gruszki. Na wizycie prywatnie u Pani doktor zostaliśmy skierowani od razu do Olsztyna i dziecko zaraz przeszło operację bo gdyby nie to mogłoby coś się stać poważnego. Pani doktor nawet nie wzieła za wizytę tylko powiedziała, żebyśmy jechli dziecko ratować. Teraz ciągle chodzimy do Pani doktor. Dziękujemy serdecznie.

Nie wiem kim są ludzie którzy wystawili Pani doktor tak niesprawiedliwe i nieprawdziwe komentarze. Mama wątpliwości czy w ogóle były one kiedykolwiek u Pani doktor a nie napisali tego tylko dla swojego widzimisię lub ze złości. Ja leczę syna u Pani doktor od prawie 6 lat, czyli od urodzenia.Zawsze jest z nią kontakt, jak trzeba to przyjmie i w sobotę. Mieliśmy od początku bardzo wiele problemów gdyż nasz syn był dzieckiem bardzo chorowitym. Zdarzało się że byliśmy u Pani doktor i 2-3 razy w tygodniu. Zawsze byliśmy załatwieni super. Pełne badanie , sprawdzanie wyników, ewentualne skierowanie na dodatkowe wyniki no i oczywiście leczenie. Leki od Pani doktor były zawsze tak dobrane do danej choroby, że po pierwszej czy drugiej dawce wszelkie objawy ustępowały i następowała znaczna poprawa. Pani doktor faktycznie przypisuje dużo syropów ale lepsze jest to niż faszerowanie od razu dziecka antybiotykami. Pani doktor jest lekarzem ogólnym jednakże jej zakres wiedzy uważam że bardzo wykracza poza ramy zwykłego lekarza pediatry. Jest bardzo ostrożna i przy jakichkolwiek wątpliwościach kieruje do specjalisty. Poleciłam tego lekarza wszystkim znajomym i Wam też polecam. To jest lekarz z powołania a nie z przymusu.

Świetny lekarz dziecięcy najwyższa jakość usług jeśli chodzi o Biskupiec, jej pozytywne opinie wykraczają również poza te miasto: Barczewo, Kętrzyn, Mrągowo, Reszel. To o czymś świadczy.

Zdaję sobie sprawę, że ile pacjentów tyle opini. Uważam jednak, że warto odwiedzić gabinet Pani doktor. My jesteśmy jej pacjentami od ponad 2 lat tzn.od urodzenia naszego synka. Od małego były problemy, wizyty u różnych lekarzy nic nie pomagały. Doktor Wiśniewska przy pierwszej wyzycie poświęciłam nam ok. godziny czasu, pytała o wszystko nawet o przebieg ciaży i porodu. NA jednej wizycie postawiła trafną diagnozę czego nie dokonał żaden z innych lekarzy których odwiedzliśmy. Tak jest po dziś dzień.Zawsze jest z nią kontakt telefoniczny, nigdy nie odmówiła jeśli mieliśmy być trochę póżniej niż godziny otwarcia gabinetu. Dla nas to jedyny lekarz, który nie patryz na pacienta przezpryzmat pieniędzy. Wizyta kosztuje 50 zł, a zdarzało się nawet, że przy braku zażegnania infekcji w danym miesiącu nie brała pieniędzy za kolejną wizytę. Dziękuję za takich lekarzy. Polecam, warto przekonać się samemu

Prawie 5 lat jeżdżę do Biskupca ze Szczytna do pani dr Wisniewskiej z moją 10 - letnią córką. W Szczytnie dziecko non stop leczone było antybiotykami, nawet dwa razy w miesiącu, antybiotyk to był standard. Dr Wisniewska przez pięć lat przepisała antybiotyk tylko 3 razy, podejmowała różne metody leczenia , z których byłam i jestem bardzo zadowolona. Jest osobą kompetentną, bardzo przystepną i komunikatywną. CZęsto konsultowałam się telefonicznie z panią doktor odnośnie objawów choroby mojego dziecka, dzięki czemu uniknęłyśmy wyjazdu do Biskupca na wizytę. Nigdy nie zdarzyło się by odmówiła mi pomocy. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych pacjentów Pani Doktor, no i oczywiście samą Dr Wiśniewską.

Polecam jak najbardziej Panią doktor.Ja jeżdżę na wizyty od ośmiu lat z dziećmi i jestem bardzo zadowolona. Chciałabym żeby każdy lekarz tak dokładnie badał dziecko.Uważam też że ma bardzo fajne podejście do dzieci.Nie wiem więc dlaczego takie komentarze, a może rodzice według przysłowia" jak Kuba Bogu tak ..." może jesteście niemili i dlatego. Pewnie wam się wydaje, że jak prywatnie to Lekarz będzie latać koło was na paluszkach, bo za kasę. Ja Panią Doktor poooooleeeeecaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!

Ja Panią Doktor poooooleeeeecaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!

Brak zrozumienia dla inności pacjenta. Nie rozumie i nie bierze pod uwagę tego, że jakieś dziecko może mieć niestandardowe problemy, bo takie się urodziło. Jeśli nie jest to sklasyfikowana w książkach wada, to według Pani doktor problem nie istnieje. Nie bierze pod uwagę sugestii rodzica - nie można jej powiedzieć np. że dany lek był wcześniej stosowany i nie pomógł, nie można prosić o skierowanie na badania, bo nie widzi potrzeby. Z rozmów z innymi matkami wnioskuję, że lecząc przeziębienia każdemu dziecku wypisuje to samo, czyli 7-8 różnych syropów, stosunkowo ...

Nie bierze pod uwagę sugestii rodzica - nie można jej powiedzieć np. że dany lek był wcześniej stosowany i nie pomógł, nie można prosić o skierowanie na badania, bo nie widzi potrzeby. Z rozmów z innymi matkami wnioskuję, że lecząc przeziębienia każdemu dziecku wypisuje to samo, czyli 7-8 różnych syropów, stosunkowo drogich. Ignoruje wyniki badań zrobionych prywatnie przez rodzica. Jest niesympatyczna, rodzica traktuje jak osobę, która jest tępa i totalnie bezmózgowa, bo tylko pani doktor ma monopol na wiedzę.
Ona nie rozmawia z rodzicem, ona wydaje rozkazy i polecenia nie biorąc pod uwagę zdania rodzica.
Zdecydowanie nie polecam tej pani.

Najlepszy lekarz pediatra, jakiego spotkaliśmy szukając pomocy przy chorobach syna. Jeśli ktoś tak jak my szuka dobrego specjalisty to jest właśnie osoba, do której powinniście się zgłosić! Polecamy!!!

polecam wszystkim rodzicom, którzy robią wszystko dla swoich pociech, 6 lat szukaliśmy dobrego pediatry dla naszych dzieci i w końcu znaleźliśmy:)))

pani doktor jest najwspanialszym pediatrą !!! zawdzięczam jej bardzo dużo fachowych porad !!!!