Uczestniczylam w psychoterapii przez 3 miesiace. Bardzo poprawilo sie moje samopoczucie I nastawienie do zycia. Pani psycholog to ciepla I serdeczna osoba ale tez wymagajaca. Mysle ze dzieki temu jestem teraz w dobrym miejscu

Pani psycholog to świetny specjalista. Pomogła mi wygrzebać się z wielu trudności. Szczerze to nie wierzyłam, że jakaś tam terapia może zmienić coś w moim życiu. A jednak! Czasem warto zaryzykować. Jest to osoba, która pokazała mi że wobec drugiego człowieka można być serdecznym i ciepłym człowiekiem, a ttego nigdy nie miałam.Jeśli ktoś się zastanawia to polecam tą panią to naprawdę według mnie dobry fachowiec, choć nie mam porównania, ale mi pomogła.

Nie zgadzam się z poprzednim komentarzem.mam całkiem inne zdanie na temat pani psycholog. W moim przypadku czułam zaangażowanie psycholog w problem, chęć pomocy,dowiedziałam się co mi jest. Postawiona diagnoza była mi wyjaśniona i moim zdaniem trafna. Szczerze polecam.

Od kilku lat cierpiałam na nawracające depresje. Nie widziałam już wyjścia. Trafiłam do pani psycholog z polecenia koleżanki. Dziś jest znacznie lepiej, czuje się w pełni sił i checi do zycia.Dziekuję

Mogę powiedzieć ze to bardzo dobry specjalista. Nauczyłem się jak radzić sobie z moimi problemami.

Chciałbym spotykać specjalistów w swoim życiu takich jak ta pani psycholog. Wiele mi pomogła.

POLECAM!!! Rzetelne i fachowe podejście. Wymaga pracy pomiędzy wizytami.

POLECAM!!! Rzetelne i fachowe podejście. Wymaga pracy pomiędzy wizytami.

Malo zainteresowania pacjentem, widzialem ja przez 5 minut, a jak by tego bylo malo to zmarzlem bo bylo zimno....

Wciąż poszukujesz "Psycholog Garwolin"?

Katarzyna Godlewska

Psycholog dziecięcy