mgr Mariola Białecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Uzyskałem wsparcie jakiego oczekiwałem. Terapia dobrana w punkt. Objawy z jakimi się borykałem ustąpiły. Oddziaływania przyniosły zamierzony rezultat.

Rozmowa konkretna, rzeczowa. Zgodna z tym czego oczekiwałem. Nastrój poprawił się po kilku sesjach.

Pani psycholog pomogła mi rozwiązać problemy w profesjonalny, a zarazem ludzki sposób. Czułem się wysłuchany, zrozumiany. Jak najbardziej specjalista godny polecenia!

Konkretnie! Profesjonalnie! Otrzymałem pomoc jakiej oczekiwałem. Było ciezko, ale wspólna praca okazała się owocna. Mogę polecić tą psychoterapeutkę. Dxiekuje raz jeszcze

Uczestniczylam w psychoterapii przez 3 miesiace. Bardzo poprawilo sie moje samopoczucie I nastawienie do zycia. Pani psycholog to ciepla I serdeczna osoba ale tez wymagajaca. Mysle ze dzieki temu jestem teraz w dobrym miejscu

Pani psycholog to świetny specjalista. Pomogła mi wygrzebać się z wielu trudności. Szczerze to nie wierzyłam, że jakaś tam terapia może zmienić coś w moim życiu. A jednak! Czasem warto zaryzykować. Jest to osoba, która pokazała mi że wobec drugiego człowieka można być serdecznym i ciepłym człowiekiem, a ttego nigdy nie miałam.Jeśli ktoś się zastanawia to polecam tą panią to naprawdę według mnie dobry fachowiec, choć nie mam porównania, ale mi pomogła.

Malo zainteresowania pacjentem, widzialem ja przez 5 minut, a jak by tego bylo malo to zmarzlem bo bylo zimno....

Mogę powiedzieć ze to bardzo dobry specjalista. Nauczyłem się jak radzić sobie z moimi problemami.

Chciałbym spotykać specjalistów w swoim życiu takich jak ta pani psycholog. Wiele mi pomogła.

Od kilku lat cierpiałam na nawracające depresje. Nie widziałam już wyjścia. Trafiłam do pani psycholog z polecenia koleżanki. Dziś jest znacznie lepiej, czuje się w pełni sił i checi do zycia.Dziekuję