Mariola Chojnicka-Klyszcz

Okulista

Najlepszy lekarz w Słupcy! Bardzo kompetentna, miła i uprzejma. Dokładnie sprawdza co może być przyczyną choroby. POLECAM

Pprzychylam się do pozytywnych ocen.Kompetentna, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie odczuwa sie że jest się uciążliwym pacjentem. Na wizytę w ramach ubezpieczenia nie można się dostać, ale to może wina NFZ?

To najlepsza okulistka na terenie Słupcy. Daje rade ze wszystkim i mam do niej 100% zaufania!!!

Miła i fachowo zajęła się okiem. Negatywnie oceniam czas oczekiwania i terminy wizyt - przychodnia w Słupcy

Nie wiem kto pisze te komentarze, może sami zainteresowani lekarze, ale mnie pani "doktor" z obcym ciałem w oku nie przyjęła. Powiedziała żebym sobie jechała do Wrześni bo ona ma dzisiaj dwa takie przypadki i nie chce trzeciego z obcym ciałem. Do tego wszystkiego była niemiła i gburowata.

najlepsza okulistka w okolicach słupcy, polecam

najlepsza okulistka w okolicach słupcy, polecam

Bardzo kompetenta okulistka, dokładna, do tego uprzejma i miła. Jedna z najlepszych lekarek z jakimi miałem okazję sie spotkać. Naprawdę polecam

..tylko i aż tyle, poprawiła to co inna okulistka w Słupcy nie stwierdziła... Dziękować za takich lekarzy jak P. Klyszcz.

To rewelacyjna kobieta, nie traktuje pacjentów jak zło konieczne, przyjaźnie nastawiona do ludzi; ale przede wszystkim profesjonalistka w swojej dziedzinie.

Miła, sympatyczna, ale co najważniejsze prawdziwa profesjonalistka, po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu... z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Okulista Słupca"?

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45