dr n. med. Mariola Danowska-Zdziebło

Neurolog

Pani doktor bardzo miła, wszystko pięknie wytłumaczyła, konkretna, pełna empatii z świetnym podejściem do pacjenta. Dawno nie spotkałam kogoś takiego na Nfz, polecam serdecznie.

Serdecznie polecam wszystkim Panią doktor. Jest przemiłą osobą, słucha do końca co pacjent ma do powiedzenia. Zawsze stara się dobrać leczenie w najlepszy dostępny sposób, również zwraca uwagę na cenę leków. Potrafi i chce również pokierować do innych specjalistów, tak aby leczenie było kompleksowe. Polecam KJ

Polecam
KJ

Jestem pacjentem pani doktor od kilku lat,jestem po wylewie,mogę napisać,że jest ona bardzo życzliwą osobą,bardzo mi pomogła w chorobie.

Bardzo dobry specjalista, wnikliwy i dokładny lekarz, a przy tym przesympatyczna Pani Doktor.Polecam wszystkim!!!

Pani neurolog bardzo niemiła, zbyła mnie, kazała iść do innego neurologa...... reszta bez komentarza....

Lekarz godny polecenia w każdym aspekcie. Taktowna, traktuje pacjenta jak partnera. Cierpliwa, kompleksowo bada, bierze pod uwagę różne przyczyny schorzenia. Miła i sympatyczna w obejściu.

Cenię Panią Doktor za mądrość,dobroć,cierpliwość a także za profesjonalizm. Jest Ona osobą niezwykle taktowną.

Choruję na SM od wielu lat,obecnie jestem w programie testującym nowy lek.Pani doktor systematycznie mnie bada,jest zawsze cierpliwa,uśmiechnięta,odpowiada na wszystkie pytania.Nawet jak bardzo zle się czuję Pani doktor potrafi podnieść mnie na duchu i pocieszyć.Oby było więcej takich lekarzy!

Świetna lekarka. Nigdy nie lekceważy swojego pacjenta, słucha i obserwuje uważnie. Sama jest wrażliwą i piekną osobą, czym przyciąga chorych. Pomoże wam z pewnością.

Pomoże wam z pewnością.

Jestem zadowolony,pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu,p ostawiła dobrą disgnozę i leczyła mnie w sposób bardzo skuteczny.