lekarz Mariola Hosaja-Gogolewska

Endokrynolog

Mam mieszane uczucia co do pani Doktor, choć leczę się u niej ok. 10 lat. Często się spóźnia do przychodni, bo w szpitalu długo jej schodzi. Raz miałam fatalne wyniki badań - prawie 9-krotne przekroczenie normy TSH. Obstawiła mnie z góry na dół, nawrzeszczała na mnie, że nie jeździ się do Turcji na wakacje itp. krajów. Owszem, jest czasami roztrzepana (zapomniała dopisać dawki na recepcie, peselu na skierowaniu czy zaświadczeniu nigdy nie wypisuje, co może sprawić problemy u lekarza rodzinnego). Ale jak do niej dzwonię z wynikami, to wie o kogo chodzi. Raz sama do mnie zadzwoniła i odwołała państwową wizytę (!), wyznaczyła inny termin. Innym razem miała jechać na pogrzeb i nie mogła przyjąć wszystkich pacjentów. Mnie wzięła w pierwszej kolejności, bo wiedziała, ze jechałam do niej ponad 100 km. Gdy raz nie odebrała mojego telefonu, to sama po chwili oddzwoniła. Ale ostatnio mnie obstawiła, ze jej głowę zawracam złymi wynikami, bo jestem inteligentna i wiem, jakie mam dawki brać, gdy moja tarczyca szaleje... Szkoda tylko, ze sama sobie recepty nie mogę wypisać :)

Nie polecam Pani doktor gadała o bzdurach zamiast porozmawiać o moim problemie z tarczycą. Uważam że w trakcie leczenia nic nowego mi nie powiedziała niż sama wiedziałam. Przede wszystkim brakowało mi konkretnej odpowiedzi jak ma wyglądać moje leczenie.

Pani doktor jest przesympatyczną osobą. Może faktycznie czasem dużo rozmawia nie na temat, ale dzięki temu pacjent nie stresuje się tak wizytą. Ja tam ją uwielbiam. Wyleczyła mnie i to w bardzo szybkim czasie.

Wizyta po raz pierwszy.Trudno mi w tej chwili oceniac.

Wizyta po raz pierwszy.Trudno mi w tej chwili oceniac.

Przy pierwszym kontakcie Pani doktor wydaje sie być miła, problem choroby rozpatruje obiektywnie i rutynowo. Zabieg biopsji kieruje tylko i wyłącznie do gabinetu swojego męża.

Bardzo fachowa osoba, niestety czasem za mało czasu poświęca pacjentowi.

Bardzo fachowa osoba, niestety czasem za mało czasu poświęca pacjentowi.