lekarz Mariola Jaskuła

Lekarz rodzinny

1,8
1,7

Arogancją i zarozumiałość po tym można zapamiętać tego lekarza bo z medycznych umiejętności to raczej nie. Wysłanie do rodzinnego i liczenie że pacjent przeżyje urlop rodzinnego i obrobienie się z górką pacjentów. Jak czytam pozytywne opinie to jestem pewny że to pomyłka i to o kimś innym. Ostatni raz.

Po wizycie stwierdzam że dawno a może i nigdy nie byłam u takiego lekarza . Bardzo nieprzyjemna, arogancka i wyśmiewająca się ze stanu zdrowia . Syn od 4 dni gorączka ok 39 stopni, kaszel, zatoki zatkane, katar. Zalecenia p. Dr. Były takie jak stosowaliśmy przez te 4 dni bez ukończenia medycyny. Wybrałam się do lekarza bo po 4 dniach stan zdrowia nie polepszał się a gorączka wciąż utrzymywała się. Oczywiście skorzystaliśmy z porady innego lekarza który przepisał odpowiednie leki . Stan zdrowia diametralnie się polepszył . Nie wiem jak taki lekarz może być pediatrą. Będę omijała dużym łukiem p. Dr. Korzystam z usług lekarzy tylko wówczas gdy faktyczne jest potrzeba i wówczas oczekuje profesjonalnego podejścia do pacjenta, tego niestety nie uzyskałam .

Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza.Ta pani bagatelizuje objawy i wmawia ze nic sie nie dzieje.Dziecko z gorączka,bólami głowy,swiatlowstretem,ból gardła,a doktor mówi ze nic jej nie jest i jeszcze bezczelnie śmieje sie w twarz.Jak powiedziałam ze domownik miał kontakt z osoba zarażona COVID to stwierdziła żebym kupiła test w aptece i poszła do rodzinnego.Kompletna Zenada,udawała ze nie słyszy co mówię,i była arogancka.

Lekarz antyrodzinny. Pani Mariola nie chciała wypisać zwolnienia na opiekę nad żoną po operacji. Twierdziła, że na wypisie ze szpitala stan pacjentki został określony jako dobry. Gdyby moja żona nie była w dobrym stanie to czy w ogóle zostałaby wypisana ze szpitala?! Pytania o obecny stan zdrowia żony nie padły. 2 miesiące wcześniej w podobnej sytuacji był mój znajomy. Otrzymał zwolnie od internisty z medicover czy enel-med przez teleporadę. Teraz zamiast faktycznie opiekować się żoną muszę szukać lekarza, który wykażę zainteresowanie tematem. Nie polecam pani Marioli jako lekarza rodzinnego.

Bardzo dobry lekarz. Interesuje się pacjentem. Rozważa wszystkie możliwości i szuka sposobów pomocy. Bardzo empatyczna. Lekarz z powołania

Pani doktor nieuprzejma, arogancka i nerwowa. Jak ktoś ,kto nie ma za grosz empatii zostaje lekarzem pierwszego kontaktu. Łaskę robi, że przyjmuje pacjenta.