lekarz Mariola Jurowiecka-Kokot

Neurolog

Bardzo polecam Panią doktor. Mega uprzejma, sympatyczna. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyła. Pozdrawiam cieplutko

Pozdrawiam cieplutko

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor potrafi słuchać i nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Jestem po trzech operacjach kręgosłupa, wróciły silne bóle jako jedyna wysłuchała mnie , przeanalizowała ,zastanawiała się nad przyczyną mojego stanu zdrowia. Zleciła badania na cito i z każdym wynikiem poleciła podejść do niej aby zapoznać się z wynikami. Naprawdę bardzo kompetentna i empatyczna Pani doktor. Polecam. Iwona

Polecam.
Iwona

Lekarz bardzo życzliwy, kompetentny, umiejący słuchać pacjenta i trafnie stawiający diagnozę w oparciu o wyniki badań. Bogdan

Bogdan

Nie polecam. Pani jest nie miła, podważa diagnozę specjalisty na wyższym stanowisku. Jedyne co potrafi Pani doktor to przeczytać z kartki diagnozę innego lekarza i postukać młotkiem. Dyskryminuje młode osoby. Nie polecam!!!

Dyskryminuje młode osoby. Nie polecam!!!

Pani Doktor ma znakomite podejście do pacjenta i wiedzę, którą chętnie się dzieli. Poświęca czas oraz uwagę. Jest świetnie zorientowana w różnego rodzaju schorzeniach, w tym także w przypadkach bardzo rzadkich. Zdecydowanie polecam!!