lekarz Mariola Knap

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem rodzinnym z jakim miałam możliwość się spotkać. Przede wszystkim stwarza bardzo przyjemną atmosferę w gabinecie. Człowiek czuje się swobodnie i komfortowo. Wywiad jest prowadzony fachowo i szczegółowo. Pani Doktor jest dociekliwa, co ostatnio niestety nie przytrafiało mi się często, lekarze zazwyczaj nie wysilali się i po prostu mnie zbywali, natomiast w tym przypadku jest bardzo profesjonalnie. Cieszę się, że trafiłam na Panią Doktor i polecam bardzo. W tych czasach naprawdę coraz rzadziej się zdarza żeby lekarz z takim zainteresowaniem i zaangażowaniem podchodził do swojego pacjenta.

Jestem pacjentką pani doktor. Czas przewidziany na wizytę jest profesjonalnie wypełniony: wywiad, badanie, postawienie diagnozy, leczenie. Pani doktor jest osobą bardzo kontaktową, rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków względem pacjenta. Trafnie stawia diagnozę, tłumaczy przebieg leczenia. W razie potrzeby kieruje do specjalisty. Jestem bardzo zadowolona, ze mam kompetentną a przy tym miłą i życzliwą lekarkę rodzinna.

Byłem ze swoim problemem u wielu lekarzy,lecz tylko Pani dr zdiagnozowała u mnie przyczynę moich dolegliwości i zaleciła odpowiednie leczenie,które zlikwidowało mój problem.Jak będę miał jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie będę szukał już innych lekarzy,lecz zgłoszę się do Pani dr.

Przesympatyczna pani doktor. Super podejście i profesjonalizm. Atmosfera podczas wizyty rewelacyjna. Już nie mogę się doczekać, kiedy ponownie będę chory ;P

Profesjonalne podejście do pacjenta, a co najważniejsze szybka diagnoza.Polecam wizytę u Pani Doktor.

Brak empatii, „lekarz” bez powołania. Z lekceważącym podejściem do pacjenta, który wymaga opieki. Na szczęście znalazłam innego, który zaopiekował się chorą , zgodnie z przysięgą.