Mariola Litewska

Okulista

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam wszystkich:) Panią doktor miałam przyjemność spotkać w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym. Moja sześcioletnia córka od ponad pół roku miała problem z oczami. Powieki były mocno zaczerwienione, suche. Ciało pod oczami również było w takim samym stanie. Alergolog twierdził, że to nie jest alergia (rozpoczęło się od sinych oczu). Pediatra twierdził, że to reakcja alergiczna, jednak na moją informację o podejściu Alergologa, polecił nam konsultację z okulistą. Do Szpitala zadzwoniłam z początkiem stycznia, wolna wizyta - wrzesień! Jednak Pani w rejestracji była uprzejma, sama wypytała mnie w czym jest problem i ...

Witam wszystkich:)

Panią doktor miałam przyjemność spotkać w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym.
Moja sześcioletnia córka od ponad pół roku miała problem z oczami. Powieki były mocno zaczerwienione, suche. Ciało pod oczami również było w takim samym stanie.
Alergolog twierdził, że to nie jest alergia (rozpoczęło się od sinych oczu). Pediatra twierdził, że to reakcja alergiczna, jednak na moją informację o podejściu Alergologa, polecił nam konsultację z okulistą.
Do Szpitala zadzwoniłam z początkiem stycznia, wolna wizyta - wrzesień! Jednak Pani w rejestracji była uprzejma, sama wypytała mnie w czym jest problem i poleciła przyjazd do Szpitala (Przychodni Specjalistycznej Przyszpitalnej) kolejnego dnia i poproszenie o wizytę u lekarza.
Tak też zrobiłam. Oczywiście kolejka była duża. Od razu skierowałam się do lekarza, który był bardziej rozchwytywany (ponieważ nie znalazłam, żadnych opinii o lekarzach tam przyjmujących).

Pani Doktor jest przesympatyczną osobą. Ma podejście do dzieci. Jest spokojna i opanowana. Oczywiście, również i ona stwierdziła działanie alergenów na oczy. Dała nam leki. Zbadała córkę.

Teraz z mojej strony, należy zmienić Alergologa.

Pozdrawiam!:)

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat