lekarz Mariola Minkina-Pędras

Diabetolog, Pediatra

Na pierwszą wizytę szliśmy z dzieckiem lekko poddenerwowani bo p. doktor wyglądała na trudno dostępną. Teraz bez niej nie wyobrażam sobie przechodzenia przez chorobę syna. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, wizyta nie przebiega w pośpiechu. Jeśli ktoś inaczej, nieprzychylnie ocenia panią doktor to niech sam oceni swoje zachowanie, może w tym jest problem.

Była pod telefonem w czasie naszych wakacji w Chorwacji, dzięki temu uniknęlismy problemów

Będąc pacjentką na oddziale,dr.Minkina-Pędras niezbyt wydała mi się przyjemna... szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia co do tej Pani.

Jako rodzic dziecka chorego na cukrzycę typu 1 jestem rozgoryczony tym, że Pani doktor wykazała ignorującą postawę - opuszczając gabinet w klinice w Katowicach w trakcie konsultacji ambulatoryjnej - nie wyjaśniwszy wczesniej problemu zwiazanego z terapią cukrzycy.

bardzo miły doktor,lubi małych pacjentów,zawsze chetnie odpowiada na pytania nawet dziwne

Bardzo miła pani, przyjazna dla dzieci w szpitalu wszyscy ją lubili. Myślę, że powinna dostać specjalne wyróżnienie np. ,,Doktor- przyjaciel dzieci". Pozdrawiam ją i dziękuję za pomoc.