dr Mariola Okopień

Internista

Jest to lekarka, która nie tylko wspaniale leczy, daje trafne diagnozy, ale potrafi być przy tym także bardzo miła i uprzejma. Jestem bardzo zadowolona z jej leczenia, głównie dlatego, że potrafi spojrzeć na problem zdrowotny bardzo wszechstronnie. Ma się wrażenie, że Pani Doktor opiekuje się pacjentem niczym dzieckiem. Polecam bardzo!!!

Pani dr Mariola Okopień to wspaniały lekarz i człowiek! Dla Niej każdy pacjent jest najważniejszy,to lekarz z powołania.Gorąco polecam!

Pani doktor kazdemu pacjentowi poświęca dużo czasu, doradza w kwestiach diety, dopytuje o wiele rzeczy. Mam wrażenie że ma powołanie i lubi to co robi, a przede wszystkim lubi ludzi. Każdego traktuje indywidualnie. Ma szeroką wiedzę wykraczającą poza medycynę. Kolejnym plusem jest to, że przed przepisaniem lekarstw dopytuje co mamy w domowej apteczce, przepisuje tylko to czego nie mamy i wybiera tańsze lekarstwa, ponadto nie przepisuje od razu antybiotyków jak większość lekarzy. Bardzo polecam, tylko trzeba wcześniej się zapisywać, bo jest wielu chetnych.

jest lekarzem który szanuje pacjentów,ich czas,ale przedewszystkim potrafi stawiać prawidłowe diagnozyi właściwie leczyć.

Wciąż poszukujesz "Internista Tychy"?

gen. Sowińskiego 50

40-074 Katowice
Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45