Mariola Pindel

2,7

Mam 100% zaufanie do Pani doktor. Zmieniliśmy pediatrę na dr Pindel i od pierwszej wizyty wykazała się ogromnym zaangażowaniem i wiedzą. Nie zbywa, poświęca tyle czasu ile jest potrzebne pacjentowi. Upewnia się że wszystko jest jasne. Nie przepisuje antybiotyków w ciemno, a raczej traktuje je jako ostateczność.

Bardzo nieuprzejma i arogancka lekarka dla dzieci????natychmiast zmieniam lekarza!!!!!!! Nie spotkałam się z takim nieuprzejmym lekarzem mam 60 lat wstyd Paaaani Doktor

Nie spotkałam się z takim nieuprzejmym lekarzem mam 60 lat wstyd Paaaani Doktor

Lekarka niekompetentna,diagnozy zawsze takie same mimo że dziecko kilka razy wracało z tymi samymi dolegliwościami,nie wysłała na badania tylko leki zmieniała (nie dała antybiotyków).Gdy wzieliśmy sprawy w swoje ręce okazało się że dziecko jest zarażone pneumokokami o których od kilku lat jest przecież głośno a ona nie rozpoznała a nawet nie skierowała na badania żadne a co dopiero w tym kierunku. Pneumokoki doprowadziły do trwałych uszkodzeń u mojego dziecka. Nie polecam wręcz odradzam jakiekolwiek zaufanie do tej "lekarki"

Nie polecam wręcz odradzam jakiekolwiek zaufanie do tej "lekarki"