lekarz Mariola Piórkowska-Traczyk

2,5
2,6
2,5

Witam czytelników pani dr. Piórkowska nie jest polecenia do dzieci zwłaszcza do chorych. Jest to lekarz który badał moje dziecko dwa razy dzień po dniu stwierdziła że dziecku nic nie jest zaleciła Wit.c,tantumwerde itd. Po jednym dniu nie bycia u lekarza dziecko zachowywało się tak samo jadąc do swojego pediatry w przychodni okazało się że ośmiomiesięczne dziecko ma zapalenie oskrzeli. 😞

Zdecydowanie nie polecam !!!!!. Badanie dziecka trwa kilkanasście sekund ( z wypisaniem recepty na oczywiście antybiotyk ok.2 minuty).Nie udziela żadnych informacji nt. stwierdzonej choroby. Przestałam korzystać z usług Pani doktor, gdy po raz kolejny z rzędu bardzo lekką ręką wypisała antybiotyk (nie wspominając nawet o konieczności jednoczesnego przyjmowania probiotyków).Rzeczywiście można się do Niej dostać bez problemu nawet w czasie wysokiego sezonu zachorowań, ale myslę, że dlatego , że coraz mniej rodziców ma do Niej zaufanie.

Pierwszy raz byłam u niej z synem alergikiem. Zaniepokoiło ją dopiero, kiedy syn zaczął sinieć i prawie nie mógł oddychać, a było to po pół roku wizyt w przychodni. Następna wizyta z synem: zapalenie ucha. Pomyliła chore ze zdrowym. Czarę goryczy przepełniła moja córka, która dostała skierowanie do szpitala, a w szpitalu odesłali mnie do domu, mówiąc, że jest zupełnie zdrowa (!). Podsumowując, chore dziecko było nieleczone, zdrowe wylądowało w szpitalu. Nie polecam.

Przez kilkanaście lat ta pani była naszym lekarzem rodzinnym. Nigdy nie odmówiła przyjęcia. Konsultowałem się nawet telefonicznie z Irlandii. Uśmiechnięta, życzliwa. Powinna jednak zmienić przychodnię. Dziękuję za wszystko.

Dziękuję za wszystko.

zero zainteresowania pacjentem, pani doktor przez całą wizytę zadała tylko jedno pytanie (co pani jest?), nie przeprowadziła wywiadu, nie zapytała od kiedy występują dolegliwości, czy już występowały wcześniej,nie słuchała, nie chciała słuchać. Po kilku sekundowym badaniu pani doktor zaczęła wypełniać receptę nie podając nawet na głos diagnozy dopóki sama nie zapytałam. Chcąc podać jej inne dolegliwości towarzyszące,tylko przytakiwała,nie była wogóle zainteresowana. Zupełnie nie spełniła moich oczekiwań

Według mnie bardzo dobry lekarz, niektórzy narzekają, że wizita jest za krótka. Jeżeli lekarz się zna, to od razu potrafi rozpoznać chorobę, po co więc tracić czas na takiej wizycie, skoro wszystko jest już jasne na samym początku? Niektóre negatywne komenatrze są nawet nie uzasadnione. Ja jestem zadowolona, spełnia moje oczekiwania.

Pani doktor uprzejma, zawsze przyjmie, nawet jeśli nie ma numerku, jeśli jest pilna sprawa, można porozmawiać przez telefon. Minus - zazwyczaj wypisuje te same chyba ulubione leki,może dlatego, że zazwyczaj te tańsze, co ma swoją zaletę. wizyta trwa dosyć krótko, jednak moim zdaniem ma bezbłędną intuicję i trafia z diagnozą. Miła dla dzieci.

Nigdy nie miałem zastrzeżeń. Dr. T"raczyk - Piórkowska była naszym lekarzem rodzinnym.

Pani Doktor, może nie jest super miła ale za to kompetentna i skupiona na swojej pracy. Diagnoza w 100% zawsze słuszna a leczenie skuteczne. polecam

niekompetentna,nieuprzejma,nietrafiona diagnoza.odradzam

niekompetentna,nieuprzejma,nietrafiona diagnoza.odradzam