lekarz Mariola Podzińska

Hematolog

Wspaniała Pani Doktor ! Cierpliwa, słuchająca, analizująca i stawiająca trafne diagnozy, bardzo nastawiona na pomoc pacjentowi, takiego lekarza dzisiaj trudno znaleźć , bardzo polecam, szczególnie osobom z problemami hematologicznymi :) Dziękuję Pani Doktor za pomoc !

Byłam bardzo miło zaskoczona wizytą u Pani doktor. Każdy proces został szeroko opisany, wywiad przeprowadzony był holistycznie, pytała o szczegóły, zleciła badania i wyjaśniła konkretnie jakie będzie leczenie oraz jak przyjmować leki. Na każde z zadanych pytań uzyskałam odpowiedź. Telefoniczna wizyta kontrolna, również przebiegała w taki sam sposób. Szczerze polecam, widać, że Pani doktor chce znaleźć przyczynę i po prostu pomóc.

Przeglądałem opinie o lekarzu już po zarezerwowaniu terminu i szedłem raczej z oziębłym nastawieniem. Jednak osoba wydała mi się lekarzem o bardzo ludzkim podejściu, wysłuchała, odpowiedziała na pytania, przebadała i zleciła dodatkowe badania. Nie mam wielu doświadczeń z lekarzami ale już zdążyłem się spotkać z olewaczami, na tej wizycie tego nie zaznałem.

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak zakłamanym lekarzem. Nie spodziewałam się, że Pani doktor nie boi się i oszukuje pacjentów. Należałoby mieć dyktafon i nagrywać co mówi do pacjenta, bo później się wszystkiego wypiera. Jej celem nie jest pomoc pacjentowi, a wręcz przeciwnie działanie na jego szkodę. Stanowczo odradzam każdemu pacjentowi kontaktu z takim lekarzem, jak doktor Mariola Podzińska.

Pani Mariola podczas wizyty kilkukrotnie ostentacyjnie czyściła swoje okulary i poświęcała im więcej uwagi niż pacjentowi. Gdybym nie podpytała, to wyszłabym z gabinetu z L4 i lekami, ale bez informacji co mi dolega. Mało tłumaczy, dużo wklepuję w komputer. Choroba niewyleczona, a wizyta kontrola się nie odbyła, ponieważ godzina wizyty została zmieniona bez mojej wiedzy. Mojej osobie zostało zarzucone kłamstwo oraz spóźnienie, w momencie, gdy pojawiłam się idealnie na czas swojej wizyty. Nie wiem czy zawinił lekarz czy infolinia, jednak całą styczność z Panią doktor wspominam nieprzyjemnie i nie polecam.

Wizyta w Luxmed Łódz. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, zleciła odpowiednie leki, opisała ich dawkowanie itd. Trafiłam do niej jako do internisty pod koniec 1 trymestru ciąży, dobrała odpowiedni lek do przedłużającej się choroby, którego dobór pozytywnie oceniła później moja ginekolog. Dodatkowo pani doktor przejrzała moje aktualne wyniki krwi i wszystko dokładnie objaśniła. Wszystko na + . Polecam tego lekarza.

Pani Doktor wobec rodziny pacjenta wykazuje swoją wyższość i arogancję. Była niemiła i wręcz niegrzeczna. Zamiast wyjaśnić chorobę pacjenta rodzinie zrobiła "wykład z medycyny" tonem uniesionym, obojętnym, patrząc w podłogę i wyraźnie pokazując rodzinie, ze przeszkadza w pracy... Nie polecam.

wizyta w Luxmed Łódź, wywiad dokładny, dokładny opis przepisanych leków i ich dawkowania, zlecenie kolejnych badań by potwierdzić diagnozę, cała wizyta lekarska w miłej atmosferze, lekarka godna polecenia!

Arogancka i sprawia wrażenie jakby nie lubiła ludzi a w szczególności swoich pacjentów. Podnosi głos chcąc uzyskać przewagę nad rozmówcą. Nie słucha pacjenta.