lekarz Mariola Sztogryn

Medycyna estetyczna, Stomatolog

Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Bardzo profesjonalnie prowadzone leczenie i daje opis leczenia. Poświęca czas pacjentowi i zachowuje cierpliwość.

Świetny lekarz godny polecenia. Pani doktor miła, sympatyczna, cierpliwa, konkretna. Fachowiec w swojej dziedzinie.

Witam!Chciałam serdecznie podziękowac p Dr Sztogryn za profesjonalne podejscie,delikatność oraz uczciwośc,co w dzisiejszych czasach często się nie zdarza.Ceny adekwatne do wykonywanych zabiegów,podejscie do pacjenta na 6 tkę,zresztą to samo dotyczy pani Joli-przemiła ,kulturalna i na poziomie,widac i czuć ,ze delikatnie mowiąc,LUBI swoją pracę.Tak trzymać dziewczyny,cieszycie się lub nie ,ja jeszcze trochę ha,ha ha będę Waszą pacjentką!

Gratuluję powyższego wpisu Pani Doktor. Przy następnym proszę pamiętać, że IP wskazuje dokładną lokalizację :)

Bardzo, bardzo polecam usługi Pani Doktor. Przede wszystkim, co najważniejsze podejście do pacjenta jest "na medal". Jest bardzo profesjonalna, nie bagatelizuje problemu pacjenta. Wszystko szczerze i dokładnie tłumaczy. Osobiście korzystałam z usług Pani Doktor na polu medycyny estetycznej a dokładniej: robiłam zabieg z użyciem preparatu Azallure /toksyna botulinowa/ na zmarszczki mimiczne na czole i pomiędzy brwiami. Efekt PIORUNUJĄCY oczywiście pozytywnie. Bardzo naturalny efekt a przede wszystkim taki jakiego oczekiwałam! Jestem umówiona już na kolejny zabieg mezoterapii ;) Pani doktor urzekła mnie swoją "normalnością", uczciwością i pełnym profesjonalizmem. Nie obiecuje cudów, szczerze i uczciwie mówi o możliwych efektach. Rozmawia z pacjentem i stara się kompleksowo zadowolić jego oczekiwania. Po tysiąc kroć POLECAM.