lekarz Mariola Terech

Lekarz rodzinny

Pani doktor, jest doświadczonym fachowcem. Bardzo mi pomogła po wykryciu u mnie raka piersi. Czułam na sobie fachową opiekę i pomoc w każdej sytuacji. Bardzo cieszę się, że polecono mi ją. Już jestem zdrowa. A co do innych opinii to chciałabym podkreślić, że lekarz musi trzymać się przepisów, nie może pisać L4, gdy tylko pacjent ma na to ochotę. Takiego lekarza się nie szanuje i nie ma do niego zaufania.

Pani doktor jest bardzo dobrym fachowcem. Bardzo precezyjnie przeprowadza wywiad. Polecam ją z całego serca.

zgadzam się, że zasłania się przepisami i nie stara się pomóc, ale jeżeli chodzi o nią to przepisy działają zawsze na jej korzyść

pani doktór traktóje swoich pacjętów jak nierozgarniętych idiotów zasłania się przepisami a nas ma w d....Jest nastawiona na robienie kasy a głópji ludzie pszynosza jej co sie da a ona jest miła dopóki ma powód.Ludzie zmądżejcie i zmieńcie lekaża

pani doktor nie z powolania tylko z przymusu

pani doktor nie z powolania tylko z przymusu

To nie ma co komentować ,to trzeba sprawdzić osobiście!

To nie ma co komentować ,to trzeba sprawdzić osobiście!

JAK NA WIEJSKIE WARUNKI AZ ZA DOBRA Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE JA POLECIC GDYZ JAK CZEGOS NIE WIE TO SPRAWDZI I NAPEWNO NIE ZANIEDBA TYLKO SKIERUJE GDZIE TRZEBA I TRZEBA PRZYZNAC ZE INTERESUJE SIE SWOIMI PACJENTAMI NAWET JAK SA W SZPITALU.TO CZŁOWIEK O ZLOTYM SERCU

są lepsi ale z braku laku...chyba jest troszkę niedouczona

są lepsi ale z braku laku...chyba jest troszkę niedouczona