lek. dent. Mariola Wcisło

Pani Mariola jest lekarzem, którego mogę polecić bez wahania. Zawsze uśmiechnięta, pełna zrozumienia, uśmierza ból w ciągu chwili. W krótkim czasie doprowadziła mój zaniedbany uśmiech do pełnego zdrowia. Teraz pojawiam się na wizytę co jakiś czas by wyleczyć ewentualne drobne ubytki. Gorąco polecam !

Pani Mariola jest jedna z bardziej kompetentnych stomatologów. Poswieca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, odpowiada na kazde pytania i wyjasnia wszystkie watpliwosci. Bardzo pozytywnie odebrałam P.Mariole. Jest to osoba na pewno godna zaufania i nie wachałabym sie polecic jej swoim znajomym.

Pani Doktor jest super: miła, uśmiechnięta,fachowa,i przezde wszystkim nic nie boli a efekt jest super. Jeżdżę do Niej (na drugi koniec miasta)od początku powstania gabinetu, wcześniej jeszcze do przychodni na Olszańską.Polecam gorąco, chociaż obawiam się, że teraz jak została Lekarzem Roku, to mogę się nie dopchac:-)Ale mam nadzieję, że Pani Mariola nie zapomni o wiernej i zawsze zadowolonej pacjentce i mojej córce również, bo to już drugie pokolenie w mojej rodzinie leczone przez tą rewelacyjną Panią Stomatolog.

Pani Mariola jest fantastycznym stomatologiem, jest bardzo elastyczna jesli chodzi o godziny spotkan, bardzo rzetelna i uczciwa. Polecam ja wszystkim znajomym.

Do gainetu Pani M. Wcisło pierwszy raz trafilam ok 7 lat temu, od tamtego czasu własnie Pani Doktor leczy moje zęby. To kompetentny stomatolog, rzeczowy, solidny, sumienny, dokladny i uprzejmy. Mocną stroną Pani Doktor jest umiejetność słuchania pacjenta, eliminowanie bólu w czasie zabiegu do minimum, puntualność, przystepna cena, a co dla ,nie najwazniejsze brak poprawek i powikłań. Pacjentami Pani Doktor jest moja najbliższa rodzina, równiez dzieci.Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024