lekarz Mariola Węgrzyn

Neurolog

Bardzo uprzejma, życzliwa i kompetentna Pani doktor. Dużo czasu poświęca pacjentowi w trakcie konsultacji - lekarz, jakiego można życzyć wszystkim!

Pani DOKTOR jest bardzo nieuprzejma. Na wejściu do gabinetu, gdy usłyszała: " dziękuję, że Pani mnie przyjęła" usłyszałam, że nie mówi się do Niej "Pani" tylko Pani DOKTOR".Przez całą wizytę" czepiała" się każdego zdania, jakiekolwiek pytanie z mojej strony wyprowadzało Panią Doktor z równowagi. Jeśli chodzi o kompetencje, to nie jestem w stanie ocenić po pierwszej wizycie. Nie polecam Pani Doktor dla Osób o bardzo słabych nerwach.

Jeśli chodzi o kompetencje, to nie jestem w stanie ocenić po pierwszej wizycie.

Nie polecam Pani Doktor dla Osób o bardzo słabych nerwach.

Byłam na wizycie w ramach nfz u pani doktor i nigdy nie powtórzę wizyty. pani była bardzo niemiła, na moje schorzenie kręgosłupa nic nie pomogła. zostałam odesłana z kwitkiem do lekarza ogólnego. Szkoda mojego czasu.

podczas badania dokładnie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie wyleczony najdłuższe badanie w życiu :-)

podczas badania dokładnie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie wyleczony
najdłuższe badanie w życiu :-)

Pani doktor w stosunku do Mojej osoby byla bardzo nie uprzejma. Wszystko co mowilam negowala. Jestem bardzo niezadowolona z wizyty wrecz nigdy wiecej sie tam nie pojawie. O wszystko zwraca uwage nawet o to ze wychodzac powiedzialm ze dziekuje pani dowidzenia odp ze pani to jest za lada w sklepie a ona jest doktorem glupi docinki zero kultury.

Pani doktor w stosunku do

Lekarz godny polecenia. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad, podejmując dalsze leczenie wszystko tłumaczy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta.

Bardzo miła Pani doktór, kompetentna...poświęca dużo czasu, bardzo dokładnie bada...stawia trafne diagnozy. Jedyną wadą są długie kolejki oczekiwania, ale wynika to tylko z tego, że jest dobrym specjalistą. Polecam wszystkim.