lek. dent. Mariola Wochal

Wspaniała p doktor. Życzliwa,uśmiechnięta, a to rozładowuje napięcie. Profesjonalne podejście do tematu. Szybko i bezbolesny zabieg ekstrakcji.

Od trzech lat chodzimy do Pani Doktor całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni :-) Wreszcie spotkałam na swojej drodze właściwego lekarza. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, dokładna i delikatna. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego stomatologa.

Najlepsza Pani doktor do jakiej chodziliśmy. Profesjonalne podejście, przemiła atmosfera a efekty leczenia znakomite. Polecam i oceniam na 6.

Cudowna atmosfera,pełen profesjonalizm, Pani Doktor wszystko w trakcie zabiegu fachowo tłumaczy.Efekt leczenia znakomity

Bardzo dobry lekarz.Profesjonalizm poparty wiedzą praktyczną.Polecam z czystym sumieniem .Pani Doktor w miły i prosty sposób wyjaśnia sposób przeprowadzenia leczenia.Efekt doskonały.

Bardzo dobry lekarz.Profesjonalizm poparty wiedzą praktyczna.Wyjaśnienia dotyczace problemu nie wymagają