dr n. med. Mariola Wrębiak-Trznadel

Internista, Kardiolog

Witam Pani doktor nie posiada szacunku co do czasu oczekiwania pacjenta na umówioną wizytę. Pani w rejestracji wertuje gazetę a powinna dzwonić do pacjentów jeżeli jest duża tzw. obsuwa czasowa… a nie tłumacząc się że nie otrzymała wytycznych od Pani doktor… I na dodatek są przyjmowani pacjenci z poza kolejki. Mało profesjonalne jest podczas przyjmowania pacjenta udzielania informacji telefonicznej osobie trzeciej a pacjent i pacjenci na poczekalni tracą swój czas. Nadmieniam iż jest to prywatna wizyta za którą się płaci duże pieniądze a Pni doktor nie szanuje czasu oczekujących pacjentów. Niestety nastały takie czasy Pani doktor że czas i pieniądze idą w parze ale kultury i szacunku do pacjenta to nie ma Pani ani Pani na rejestracji.

Pani Doktor rozpoznała moją chorobę na pierwszej wizycie. 50 minut i wszystko wiedziała. A ja od kilku lat chodzę po różnych "specjalistach" i żaden nie wiedział co mi jest. Wizyta trwała ponad godzinę. Miałem EKG, echo serca i naczyń, pomiar ciśnienia. Konkretne badanie i konkretna diagnoza i najważniejsze: DOBRE LECZENIE. Poprawiło mi się już po kilku dniach. Pani Doktor wszystko mi wyjaśniła i wiem co mam dalej robić i jak się leczyć. SUPER !!!

Pierwsza wizyta 200zł kolejne 150,ale to najlepiej wydane 200zł w moim życiu.Przemiła,przesympatyczna pani doktor,rzeczowa,trafia w diagnoze idealnie.w moim przypadku kolejna wizyta za darmo,leki dostałem za darmo.Polecam wszystkim sercowcom pania doktor!

Czekałam na wizyte w poczekalni dokładnie 2,5 godziny! Szkoda słów... za wizytę zapłaciłam zdecydowanie za dużo, Pani doktor uważa się chyba za niewiadomo co

Nie polecam Pani Doktor pomyliła chyba zawody.W kardiologii nie ma możliwości na próby,bo można tylko komuś poważnie zaszkodzić. Mimo złego samopoczucia po małej dawce leku ,Pani Doktór powiedziała żeby zwiększyć 4x dawkę. Pozdro:/

Lekarka ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Trafna diagnoza na pierwszej wizycie!!! Szybkie i sprawne skierowanie pacjenta na badania i dalsze leczenie.Szczerze polecam.

Lekarka ze wspaniałym podejściem do pacjenta.
Trafna diagnoza na pierwszej wizycie!!!

W poczekalni czułem się jak w przychodni z przed 20 lat.Na ścianach panele z PVC,czekających siedmiu pacjentów z płaszczami na kolanach,na stoliku stos starych porozrzucanych gazet,zaduch,bez wentylacji.Za wcale nie małe pieniądze nie szanuje się pacjentów skazując ich na bardzo długie oczekiwanie na wizytę.Szanowna Pani doktor apeluję o pokazanie innym kolegom z branży, że można zaplanować staranniej wizyty i szanować również cenny czas pacjentów.

Bardzo dobra specjalistka,uprzejma,dużo czasu poświęca pacjentowi.Z pełnym zaufaniem polecam innym.

Bardzo dobra specjalistka,uprzejma,dużo czasu poświęca
pacjentowi.Z pełnym zaufaniem polecam innym.

Super specialista,polecam wszystkim. Cz.C

Super specialista,polecam wszystkim.
Cz.C

Polecam Pania doktor - jest mila i sympatyczna osoba.Ja specjalnie przylecialem z Irlandii na badania do Pani doktor ( po mwczesniejszym uzgodnieniu terminu).Obsluga fachowa i kompleksowa.Caly sprzet do badan nowoczesny i na najwyzszym swiatowym poziomie.Jeszcze raz polecam.Daniel