Mariola Zejc

Najlepszy lekarz jakiego znam, pełne zaufanie od wielu lat. 100% kompetencji, lekarz z prawdziwego powołania .

Najlepszy lekarz jakiego znam, pełne zaufanie od wielu lat.
100% kompetencji, lekarz z prawdziwego powołania .

Pani doktor to fachowiec w każdym calu. Cierpliwie mnie wysłuchała i udzieliła fachowej porady. Konkretna, rzeczowa, przy tym bardzo miła, wspierająca. Polecam ją, bo bardzo dobrze wykonuje swój zawód.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Trzeba przyznać, że to lekarz z powołania i zna się na tym co robi. Leczenie przyniosło pozytywne efekty. Polecam z czystym sumieniem :-)

Polecam z czystym sumieniem :-)

Widać, że negatywne komentarze pisała jedna niezadowalana "madka 500+" z zawodu "szlachta nie pracuje". Wiele razy byłem świadkiem, że Pani doktor przyjmowała po godzinach swojej pracy dodatkowych pacjentów, kiedyś byłem ostatni z listy. Puściła jeszcze 3 pacjentów. Są do niej zawsze kolejki, w poniedziałki prawie nigdy nie da się zapisać telefonicznie, trzeba osobiście przyjść do rejestracji (rejestracja od 7:30, a telefoniczna od 09:00). Do innych lekarzy są wolne miejsca zawsze. O czymś to świadczy. Skoro komuś odmówiła przyjęcia poza godzinami pracy i przyjęcie jako kolejnej "ostatniej osoby" (bo ewidentnie o ...

Skoro komuś odmówiła przyjęcia poza godzinami pracy i przyjęcie jako kolejnej "ostatniej osoby" (bo ewidentnie o to chodzi) i jeszcze podała argument z życia prywatnego, licząc na zrozumienie (miała zebranie, na którym chciała/musiała być) świadczy o tym, że ma podejście jak do człowieka, a nie kolejnego numerka od pacjenta, którego trzeba odbębnić w 7 minut. Mogła przecież odpowiedzieć po prostu szorstkie: "NIE", bo i takich lekarzy w Polsce.

Ale niezadowolonej Pani niepracującej szlachciance NALEŻY się.

Jeśli chodzi o samą Panią doktor, to nie dam o niej powiedzieć złego słowa.
Niesamowicie dobra pamięć. Mam wrażenie, że mojej kartoteki nauczyła się na pamięć.
Wyniki badań, które otrzymała z laboratorium podczas kolejnej wizyty miała już z pozaznaczanymi parametrami. Widać, że interesuje się pacjentem. Dodam, że chodzę do niej na NFZ.

Bardzo dobry lekarz z powołaniem potrafi wysluchac pacjenta bardzo dociekliwa stawia trafne diagnozy i jest przemiłą osobą

Bardzo dobry lekarz z powołaniem potrafi wysluchac pacjenta bardzo dociekliwa
stawia trafne diagnozy i jest przemiłą osobą

Bardzo dobra lekarka konkretna i dociekliwy sympatyczna miła i rewelacyjna zawsze trafia z diagnozą tylko się cieszyć że mamy tak dobrego lekarza dziękuję Pani doktor;)

Nie wiem skąd te negatywne opinie - nota bene od anonimów. Chodzimy do pani Doktor już od wielu lat (ja i moi rodzice). Zawsze ma czas wysłuchać, zawsze jest pomocna i życzliwa. Często wręcz mnie zadziwia jej troska, bo przychodzę z wydaje się drobnostką, a nie raz byłam już kierowana na dodatkowe badania i wnikliwie przepytywana z dolegliwości. Jest bardzo konkretna i rzeczowa. Polecam!

Niekompetentna, niechętna, zarozumiała. Pomyliła powołania. Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami.

Niekompetentna, niechętna, zarozumiała. Pomyliła powołania.
Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, profesjonalna, szalenie sympatyczna z ogromną siłą przekonywania i trafną diagnozą. Pani doktor dziękuję całego serca - dzięki Pani żyje.

Miałem kontakt z wieloma lekarzami,ale tak perfekcyjnej i profesjonalnej Pani Doktor już dawno nie spotkałem. Pomimo olbrzymiej ilości pacjentów,pomimo pory/godziny późno wieczorne/ dokładnie zostałem zbadany i zdiagnozowany. Współczuję negatywnym poprzednikom składającym tu swe opinie,acz chyba za dużo osób myśli iż,znikoma wiedza jaką posiedli z internetu czyni ich 'doktórami' i daje możliwość do wystawiania negatywnej opinii takiej Profesjonalistce jaką jest Pani Doktor.