Mariola Zejc

Internista

3,5

Widać, że negatywne komentarze pisała jedna niezadowalana "madka 500+" z zawodu "szlachta nie pracuje". Wiele razy byłem świadkiem, że Pani doktor przyjmowała po godzinach swojej pracy dodatkowych pacjentów, kiedyś byłem ostatni z listy. Puściła jeszcze 3 pacjentów. Są do niej zawsze kolejki, w poniedziałki prawie nigdy nie da się zapisać telefonicznie, trzeba osobiście przyjść do rejestracji (rejestracja od 7:30, a telefoniczna od 09:00). Do innych lekarzy są wolne miejsca zawsze. O czymś to świadczy. Skoro komuś odmówiła przyjęcia poza godzinami pracy i przyjęcie jako kolejnej "ostatniej osoby" (bo ewidentnie o ...

Skoro komuś odmówiła przyjęcia poza godzinami pracy i przyjęcie jako kolejnej "ostatniej osoby" (bo ewidentnie o to chodzi) i jeszcze podała argument z życia prywatnego, licząc na zrozumienie (miała zebranie, na którym chciała/musiała być) świadczy o tym, że ma podejście jak do człowieka, a nie kolejnego numerka od pacjenta, którego trzeba odbębnić w 7 minut. Mogła przecież odpowiedzieć po prostu szorstkie: "NIE", bo i takich lekarzy w Polsce.

Ale niezadowolonej Pani niepracującej szlachciance NALEŻY się.

Jeśli chodzi o samą Panią doktor, to nie dam o niej powiedzieć złego słowa.
Niesamowicie dobra pamięć. Mam wrażenie, że mojej kartoteki nauczyła się na pamięć.
Wyniki badań, które otrzymała z laboratorium podczas kolejnej wizyty miała już z pozaznaczanymi parametrami. Widać, że interesuje się pacjentem. Dodam, że chodzę do niej na NFZ.

Nie wiem skąd te negatywne opinie - nota bene od anonimów. Chodzimy do pani Doktor już od wielu lat (ja i moi rodzice). Zawsze ma czas wysłuchać, zawsze jest pomocna i życzliwa. Często wręcz mnie zadziwia jej troska, bo przychodzę z wydaje się drobnostką, a nie raz byłam już kierowana na dodatkowe badania i wnikliwie przepytywana z dolegliwości. Jest bardzo konkretna i rzeczowa. Polecam!

Miałem kontakt z wieloma lekarzami,ale tak perfekcyjnej i profesjonalnej Pani Doktor już dawno nie spotkałem. Pomimo olbrzymiej ilości pacjentów,pomimo pory/godziny późno wieczorne/ dokładnie zostałem zbadany i zdiagnozowany. Współczuję negatywnym poprzednikom składającym tu swe opinie,acz chyba za dużo osób myśli iż,znikoma wiedza jaką posiedli z internetu czyni ich 'doktórami' i daje możliwość do wystawiania negatywnej opinii takiej Profesjonalistce jaką jest Pani Doktor.

Bardzo dobra lekarka konkretna i dociekliwy sympatyczna miła i rewelacyjna zawsze trafia z diagnozą tylko się cieszyć że mamy tak dobrego lekarza dziękuję Pani doktor;)

Bardzo dobry lekarz z powołaniem potrafi wysluchac pacjenta bardzo dociekliwa stawia trafne diagnozy i jest przemiłą osobą

Bardzo dobry lekarz z powołaniem potrafi wysluchac pacjenta bardzo dociekliwa
stawia trafne diagnozy i jest przemiłą osobą

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, profesjonalna, szalenie sympatyczna z ogromną siłą przekonywania i trafną diagnozą. Pani doktor dziękuję całego serca - dzięki Pani żyje.

Pani doktor ujęła mnie podejściem do problemu. Każdy jest tylko człowiekiem, nie alfa i omega. Kiedy czegoś nie wie - sprawdza, pyta, szuka, zamiast mówić głupoty, jeśli nie jest pewna. Nie zbywa pacjentów, jak twierdzi przedmówca, to ostatnie co można o niej powiedzieć. Bardzo rzetelna. Za każdym razem wszytko mi tłumaczy. boryka się z pewnym problemem nie uciążliwym, ale martwiącym, bo nie wiadomo co to jest. I bywałam u różnych lekarzy - przepisywali mi niezliczone ilości leków, które miały pomóc. nie pomogły, problem nadal jest, a ja straciłam pieniądze. A dr Zejc nie przepisała mi nic - regularnie chodzę na badania, wykluczając ewentualne przyczyny. nie faszeruje mnie lekami bez powodu. Bardzo dobry lekarz.

Bardzo kompetentna,szybko reaguje pozytywnie na potrzeby pacjenta. GODNA POLECENIA !!!!!!! poświęca dużo czasu dla wyjaśnienia skutków stosowania leku.

Bardzo kompetentna,szybko reaguje pozytywnie na potrzeby pacjenta.
GODNA POLECENIA !!!!!!!
poświęca dużo czasu dla wyjaśnienia
skutków stosowania leku.

Niekompetentna, niechętna, zarozumiała. Pomyliła powołania. Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami.

Niekompetentna, niechętna, zarozumiała. Pomyliła powołania.
Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami.

Bardzo miła osoba, poświęciła mi dużo czasu i wykazała swoje zainteresowanie. Lekarz godny polecenia.Zdecydowanie polecam