lek. dent. Marita Filipowska

Uwaga!! NACIĄGACZKA I OSZUSTKA!! Po przeglądzie który trwał uwaga 2 minuty stwierdziła że mam 6 zębów do leczenia, ponieważ nigdy do tej pory nie miałem próchnicy umówiłem się na wizytę do innych stomatologów, wszyscy zgodnie potwierdzili że nie miałem ani jednego ubytku. Mojej żonie podczas tej samej wizyty zrobiła leczenie kanałowe usunęła jej nerwy bez pytania o zgodne, bez żadnego zdjęcia RTG, po prostu kosmos nie wierzyłem że tacy lekarze jeszcze pracują, oczywiście o znieczulenie nikt nie pyta czy pacjent chce czy nie po prostu je dostaje i doliczane jest 20 zł, przegląd 2min- 20zł . A na koniec paragonu brak. RZEŹNICZKA W BIAŁYCH RĘKAWICACH, nie chcesz żeby Ci zepsuła uśmiech omijaj ją z daleka, dla potwierdzenia że nie jestem konkurencją i nie wypisuje bajek, zawsze możesz skontaktować się drogą meilową oddzwonię i opowiem CI o zapędach Pani DOKTOR MARITY

Ostrzegam przed wizytą u "stomatolog" !!! Osoba dalece niekompetentna. Wypełnienia wykonane tak, że wdała się weń próchnica. Dziś wypadło wykonane przez "doktor" wypełnienie. Rozmawia przez telefon komórkowy. Nie wystawia paragonów. W moim przypadku to strata grubo ponad 2000 zł, a u osoby znajomej ponad 3000 zł nie mówiąc już o kolejnych bolesnych zabiegach. Radzę każdemu omijać ten gabinet stomatologiczny szerokim łukiem!!!