dr n. med. Mariusz Bałajewicz

2,7
2,6
2,7
2,4

Przy pierwszej ciąży chodziłam do Pana doktora na badania prenatalne i byłam bardzo zadowolona. Natomiast przy drugiej ciąży wybrałam go na lekarza prowadzącego i to był błąd. Lekarz nie założył mi książeczki bo, UWAGA, ciąża jest zbyt wczesna (6 tydzień) i ponadto aparat którym robił usg pozostawiał wiele do życzenia a przez to nie był w stanie ocenić jakiej wielkości i czy płód jest żywy. Wyszłam z gabinetu z płaczem. Na kolejnej wizycie usłyszałam, że on nie jest od tego żeby drukować wyniki badań, o co nikt go nie prosił a do których ma wgląd w systemie. Ponadto na tej samej wizycie usłyszałam, że jak na swoją obecną masę ciała i "tłuszcz" na brzuchu to dość dokładnie się depiluje a w sumie użył słowa gole. Żenująca sytuacja. Wyszłam z gabinetu zażenowana i powiedziałam do siebie nigdy więcej.

Przy pierwszej wizycie wykonał cytologię; przy drugiej skierował na wycięcie macicy do szpitala twierdząc, że to rak, nie wykonawszy żadnego badania. Okazało się, że mój stan nie jest wcale tak tragiczny, ale tygodnie spędzone w stresie zanim odebrałam wynik w Prokocimiu to moje. Na pewno więcej do niego nie pójdę i odradzam.

Polecam! w ciężkich przypadkach jego wiedza i kompetencje są bezcenne! A opieka bez zarzutów! Dziękuję bardzo za moje pociechy!

Katastrofa, coś okropnego... Nie dość że zła diagnoza to jeszcze wyjątkowo niemiły i chamski lekarz. Aż dziwię się że w tych czasach jeszcze nikt tego nie nagłośnił

Lekarz wyjątkowo niekulturalny, niegrzeczny i arogancki. Nie przeprowadził żadnych badań i uspokajał nas z żoną która była w ciąży, że dziecko jest zdrowe. Żona miała złe przeczucie, jeszcze tego samego dnia pojechaliśmy na inne badani i dziecko nie żyło. ŻAL MI TEGO KIEPSKIEGO LEKARZA!!! UNIKAĆ Z DALEKA!!!

Trudno mi oceniać kompetencję tego lekarza, choć słyszałam, że jest świetnym specjalistą od niepłodności. Ja natomiast byłam u niego raz i tylko na badaniu USG - więcej już na pewno bym nie poszła, z jednego tylko powodu. Badanie było profilaktyczne i wykonał je dobrze, tj, poświęcając na to odpowiednią ilość czasu, ale nie był zbyt sympatyczny, a do tego raczył mnie co rusz jakimiś dziwnymi komentarzami na temat moich preferencji seksualnych. Jestem młodą dziewczyną, stosuję antykoncepcję hormonalną i depiluję się w okolicach intymnych - być może to mu wystarczyło, by sugerować, że "życie seksualne ma dla mnie duże znaczenie" i że mam "fantazję". Cóż, wyszłam z gabinetu zniesmaczona i na pewno już nie pójdę do tego lekarza na żadną wizytę.

chodzę do tego doktora od 10 lat. Przez tak długi okres czasu sprawdziłam dokładnie jego kwalifikacje. Nadżerka, zapalenia jajników i kilka infekcji, prowadził moje dwie ciąże , odbierał porody , polecam z czystym sumieniem, bo nigdy mnie nie zawiódł

Doktor Bałajewicz ma ogromne doświadczenie w pracy. Dzięki niemu po 4 poronieniach doczekaliśmy się z mężem Córeczki:) Jest kompetentny i nie obiecuje gruszek na wierzbie. Z czystym sumieniem polecam.

Jest kompetentny i nie obiecuje gruszek na wierzbie.
Z czystym sumieniem polecam.

Podczas wizyty pan dr. bardzo boleśnie mnie zbadał, był nieuprzejmy, arogancki, kazał mi samej sobie wypisać skierowanie bo stwierdził, że nie ma czasu, a ja przecież zapłaciłam za wizytę-czyli ten czas. Nastraszył mnie robiąc USG, że nie mam jednego jajnika (wcześniej przeprowadził wywiad i usłyszał ode mnie, że regularnie miesiączkuje), po czym nie odpowiedział na żadne moje pytanie. Nie dziwię się teraz, że wczoraj o 20 jak się rejestrowałam miał jeszcze wolne terminy na dziś rano.