lek. dent. Mariusz Barnigiel

Pan Mariusz zdecydowanie jest najlepszym stomatologiem w Solcu. Kompetentny, miły, podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego. Siedząc u niego na fotelu bez obaw mogłam spokojnie czekać na rezultat leczenia. Dodam że musiał odbudować mi jedynkę i zrobił to tak, że w ogóle nie widać że ten ząb jest w połowie nie mój - jest idealnie. Polecam go z czystym sumieniem. Nie ufam żadnemu stomatologowi tak jak jemu.

Jestem pacjentka od ponad 10 lat - juz to mowi samo za siebie. Mily i uprzejmy, a przy tym swietny w tym co robi. Zdecydowanie polecam.

Poprawiał po swojej byłej już teściowej. Zapytał przy niej "kto ci to zrobił?" Dziękuję za uwagę!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Solec Kujawski"?

Hanna Łenyk

Solec Kujawski