Jakie słowa można dobrać pisząc o człowieku, który uratował życie? Każde zabrzmi banalnie... Krótko więc: prof. Bidziński to lekarz z prawdziwego zdarzenia, doskonały diagnosta, pasjonat swojej pracy, niezwykle kompetentny, skupiony na pacjencie. Dziękuję Panie Profesorze, dzięki Panu żyję już 12 lat po raku w stadium zaawansowanym.

WItam wszystkie kobiety. Polecam profesora Bidzińskiego ze względu na profesjonalizm, LUDZKIE podejście do pacjenta,ogromne kompetencje i umiejętności, a także ciepłą osobowość, która wabudza ogromne zaufanie i szczepi człowiekowi wiarę a przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa i wartości KOBIECIE. Pacjentka Ania

Wspaniały lekarz i człowiek. Ma znakomite podejście do pacjenta z dużą dozą empati. Interesuje się losem pacjeta. Znajduje czas, aby spokojnie porozmawiać z pacjentem. Do tego tak sympatyczny, że chciałoby się z nim zaprzyjażnić. Tłumaczy na czym polega choroba i jak będzie przebiegać kuracja. Ma olbrzymią wiedzę i kulturę osobistą. Brawo. Chciałoby się, aby wiecej było takich lekarzy. Wojtek mąż pacjentki

Wojtek mąż pacjentki

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Kompetentny, rzeczowy, kulturalny. Szkoda, ze takich jak On jest tak bardzo niewielu. Niestety Personel medyczny w kieleckim szpitalu nie dorasta jeszcze do swojego Szefa i wymaga wielu zmian zarówno wśród lekarzy jak i pielęgniarek.

Niestety nie polecam. Byłam przez jakiś czas pacjentką Prof.,ale zabiegi, które wykonał nie przyniosły żadnego pozytywnego skutku, tak więc problem dalej pozostał a trochę pieniędzy człowiek przez to stracił. Po tytule, latach doświadczenia i kosztach spodziewałam się czegoś więcej. Tak więc mogę tylko pozazdrościć pacjentkom, które piszą że spotkały się z pełnym profesjonalizmem ze strony Prof. Poza tym nerwowa atmosfera pośpiechu na wizycie, co chyba działa najbardziej denerwująco na pacjentkę.

Witam. Szczerze polecam profesora. Człowiek kompetentny i bardzo kulturalny. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Błyskawiczne zlecenie badań a następnie podjęcie odpowiednich działań. Pacjentka M.Ś.

Pacjentka M.Ś.

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Najwspanialszy i najuczciwszy lekarz na świecie !! Wybitny specjalista, i super fachowiec z rewelacyjnym podejściem do pacjentki. Jestem po leczeniu w Centrum Onkologii, miałam operację zrobioną przez profesora Bidzińskiego. Jestem szczęśliwa że trafiłam do takiego lekarza, i polecam każdej pani.

A ja trochę z innej beczki.Dzięki prof. Bidzińskiemu mam 2 dzieci,a nie mogłam zajść w ciążę.Świetny lekarz,nie tylko onkolog.

URATOWAŁ MI ŻYCIE ,WSPANIAŁY CZŁOWIEK PROBUJE POMÓC KAŻDEMU.......PRZYNAJMNIEJ PROBUJE.........CHOĆ JAK SAM MÓWI NIE ZAWSZE MOŻE POMOC....... DZIĘKI NIEMU ŻYJĘ ,PO OPEACJI I CHEMIACH MINĘŁO JUŻ 3.5 ROKU POZDRAWIAM I POLECAM PROFESORA POTRZEBUJĄCYM