lekarz Mariusz Bidziński

Wspaniały lekarz, profesor. Uratował mi życie. Rak jajnika- IV stadium. Pełen profesjonalizm medyczny. Duże zaangażowanie, szacunek dla pacjenta. Polecam z całego serca. Do końca życia będę wdzięczna.

Anioł. Pan Profesor uratował życie mojej córce. Szybka konsultacja i operacja i dziecko moje jest zdrowe!!!!!!!!!!. Nowotwór złośliwy to był wyrok ale teraz jest wszystko ok. Po raku nie ma śladu. Nie ma przerzutów. Panie Profesorze ma Pan" złote ręce". Do końca życia bedę Panu dziękować. Moje szczęście nie ma granic. Dziękuję z całego serca!!!!!!! Monika - matka Darii

Jakie słowa można dobrać pisząc o człowieku, który uratował życie? Każde zabrzmi banalnie... Krótko więc: prof. Bidziński to lekarz z prawdziwego zdarzenia, doskonały diagnosta, pasjonat swojej pracy, niezwykle kompetentny, skupiony na pacjencie. Dziękuję Panie Profesorze, dzięki Panu żyję już 12 lat po raku w stadium zaawansowanym.

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Wyjątkowy partacz. Psuje opinię ŚCO. Ilość powikłań porażająca.

Wyjątkowy partacz. Psuje opinię ŚCO. Ilość powikłań porażająca.

Witam. Szczerze polecam profesora. Człowiek kompetentny i bardzo kulturalny. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Błyskawiczne zlecenie badań a następnie podjęcie odpowiednich działań. Pacjentka M.Ś.

Pacjentka M.Ś.

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Kompetentny, rzeczowy, kulturalny. Szkoda, ze takich jak On jest tak bardzo niewielu. Niestety Personel medyczny w kieleckim szpitalu nie dorasta jeszcze do swojego Szefa i wymaga wielu zmian zarówno wśród lekarzy jak i pielęgniarek.

Niestety nie polecam. Byłam przez jakiś czas pacjentką Prof.,ale zabiegi, które wykonał nie przyniosły żadnego pozytywnego skutku, tak więc problem dalej pozostał a trochę pieniędzy człowiek przez to stracił. Po tytule, latach doświadczenia i kosztach spodziewałam się czegoś więcej. Tak więc mogę tylko pozazdrościć pacjentkom, które piszą że spotkały się z pełnym profesjonalizmem ze strony Prof. Poza tym nerwowa atmosfera pośpiechu na wizycie, co chyba działa najbardziej denerwująco na pacjentkę.

WItam wszystkie kobiety. Polecam profesora Bidzińskiego ze względu na profesjonalizm, LUDZKIE podejście do pacjenta,ogromne kompetencje i umiejętności, a także ciepłą osobowość, która wabudza ogromne zaufanie i szczepi człowiekowi wiarę a przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa i wartości KOBIECIE. Pacjentka Ania

w moim wypadku - prawie umarłam z zaniedbania

w moim wypadku - prawie umarłam z zaniedbania