lekarz Mariusz Birnbaum

3,9
3,7
3,9

Doktor prowadził moją pierwsza ciążę. Jest lekarzem godnym polecenia, a że czasem może mieć gorszy humor to chyba normalne., gdyż każdy ma prawo mieć gorszy dzień. Mimo tego nie lekceważy pacjentek, tłumaczy, rozmawia i potwierdzam wcześniejsze opinie- wizyty prywatne i usg 4D kosztują bardzo mało w porównaniu do innych gabinetów prywatnych. Z każdego badania dostawałam około 6-8 zdjęć Małego i dodatkowo film gratis na koniec ze wszystkich usg. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Byłam hospitalizowana w szpitalu w Ustce i moja rada dla Pana doktora: więcej uwagi dla pacjentek i to co dla pana oznacza poczucie humoru to w mojej ocenie i dwóch pań z sali jest bardzo przykre. Mam nadzieje iż moje uwagi sprawią aby inne pacjentki nie doświadczyły takiego podejścia lekarza.

Lekarz jak lekarz angielskie poczucie chumoru;)moze jest dobrym specjalista ale za dużo pracuje od rana na NFZ a popołudniu prywatnie jeszcze nocne zmiany w szpitalu co powoduje Jego leniwe zachowanie.

Jego leniwe zachowanie.

Profesjonalny, w czas wychwycił problem u mojej córeczki, odpowiednio pokierował. Super jako lekarz i człowiek, konkretny i rzeczowy, godny polecenia. Czy prywatnie czy w przychodni zawsze miły i uśmiechnięty. Dla mnie na 5+

Lekarz, któremu można zaufać. Do swojej pracy podchodzi profesjonalnie. W takcie wizyty z NFZ, podczas nawału pacjentek może wydać się nie miły, ale to tylko chwilowe odczucie. Odpowiada na każde pytanie, radzi, wyjaśnia. Lekarz warty polecenia. W gabinecie prywatnym mistrz w usg 4d za na prawde nie wielkie pieniądze.

W gabinecie prywatnym mistrz w usg 4d za na prawde nie wielkie pieniądze.

A ja nie polecam lekarza jest bardzo nie miły, przyszłam do niego z moja pierwsza ciaza ktora zbagatelizowal i poronilam na drugi dzien i jeszcze zrobił wielka laske ze chcem sie przebadac z textem " to niech pani juz siadzie na ten samolocik " i mina jak bym mu wielka krzywde zrobila.....

Do badania i leczenia podchodzi konkretnie i daje duze poczucie bezpieczenstwa, o wszystko moge zapytac. Zawsze jest uprzejmy. Mialam do tej pory nieprzyjemne doswiadczenia z ginekologami, ten lekarz traktuje pacjentke z nalezytym szacunkiem i to bardzo mi odpowiada.

No nie wiem co w tym lekarzy takiego dobrego ?!! dziewczyny chyba chodzicie tylko do niego bo jest jedyny w Ustce a na prywatnego nie stać... Ja mam inne zdanie , jest to Pan który żyje bez kultury a na wizytach potrafi jechać od niego alkoholem , i głupie jego podteksty, zboczone . Przychodzi do pracy na kacu, nic dziwnego ze nie widział torbiela na jajniku.... Tyle lat.. aż płakać się chce ...

No nie wiem co w tym lekarzy takiego dobrego ?!!

Jest to jedyny ginekolog do którego mam zaufanie.Prowadził wszystkie moje ciąże i jeśli sam nie zrezygnuje z pracy to ja do innego nigdy nie pójdę.Polecam wszystkim paniom.

Ile ludzi tyle opinii. Ja jestem zadowolona, poprowadził moją ciążę i w szpitalu się interesował. Jest ok, nie narzekam i innego nie szukam.