lek. dent. Mariusz Bochniak

Dr. Bochniak to Najlepszy Dr. Periodontolog jakiego miałam szanse poznać. Godny zaufania i polecenia.

Pan Doktor jest pelni oddany pacjentowi. Poswiecil mi bardzo duzo uwagi podczas wizyty. Wyjasnil na czym polega leczenie i jakie metody moza u mnie zastosowac. Bylam bardzo mile zaskoczona jego wielkim szcunkiem do mnie, uprzejmoscia i kompetencja. Bardzo polecam wszystkim pacjentom.

Doktor Mariusz Bochniak wyleczył mnie całkowicie ze strachu przed dentystą...mój 5letni bratanek zasnął na fotelu... zdecydowanie polecam

zdecydowanie polecam

Bardzo dobry lekarz!!! Po paru latach i bardzo złych wspomnieniach poszłam do dentysty przypadkowo trafiłam na dr mariusza jest godny polecenia, bardzo miły i po prostu pełen profesjonalizm-fantastyczny stomatolog!!!!