dr n. med. Mariusz Bonczar

Ortopeda

Dr. Bonczar to fantastyczny człowiek i lekarz. Ze spokojem wytłumaczył mi skąd się bierze moja dolegliwość i co trzeba zrobić dalej. Nie zbywa pacjentów. Bardzo mu dziękuję i polecam wszystkim.

Dr. Bonczar to fantastyczny człowiek i lekarz.
Ze spokojem wytłumaczył mi skąd się bierze
moja dolegliwość i co trzeba zrobić dalej.
Nie zbywa pacjentów.
Bardzo mu dziękuję i polecam wszystkim.

W 2011 roku doktór wykonał mi operację zerwanego mięśnia nadgrzebieniowego(bark) Operacja udała się wspaniale .Po kilku miesiącach mogłem pływać a póżniej było już tylko lepiej.Fantastyczny lekarz i człowiek.

Operacja udała się wspaniale .Po kilku miesiącach mogłem pływać a póżniej było
już tylko lepiej.Fantastyczny lekarz i człowiek.

Parę lat temu miałam bardzo skomplikowane złamanie nadgarstka.Lekarze którzy mi go składali i leczyli zapewniali o prawidłowym przebiegu leczenia mimo moich wątpliwości bo niesamowity ból i pogarszający się stan ręki po 8 miesiącach leczenia i zapewnienia że tak ma być zmusił mnie do zmiany lekarza.Dr Bonczar z tych samych zdjęć rentgenowskich odrazu stwierdził że kości są źle złożone zrobił nowe badania przeprowadził skomplikowaną operację dzięki której dziś mogę pracować i mimo niewielkiej dysfunkcji ręka jest zupełnie sprawna. To świetny fachowiec i bardzo sympatyczny człowiek.Bardzo mu dziękuję i cieszę się że właśnie do niego trafiłam. Danuta

Byłem operowany przez doktora Mariusza Bonczara w styczniu 2012 roku.Zszywany był nerw po przecieciu w piątym palcu u prawej ręki.Po ponad 2,5 roku nic nie czuje co dotykam ,palec się zgina ale bardzo opornie.Kiedy coś dotykam to kompletnie nie czuje co to jest .

Pan Doktor w ogóle mi nie pomógł, Doktor beznadziejny operował mnie i bez zmian jest gorzej niż było, brak czucia palców, Przed operacją wszystko czułem zła diagnoza

NAJLEPSZY ,POLECAM URATOWAŁ MI RĘCE, ZAWDZIĘCZAM MU WSZYSTKO.

NAJLEPSZY ,POLECAM URATOWAŁ MI RĘCE, ZAWDZIĘCZAM MU WSZYSTKO.

Lekarz, który tłumaczy co się dzieje i co w tej sytuacji można zrobić. Nie zostawia pacjenta z problemem. Mam do niego calkowite zaufanie.

Bardzo dobry lekarz! Czuć jego troskę o pacjenta, który przestaje być pacjentem, a jest kimś bliskim - najważniejszym, można dokładnie zapoznać się z istotą choroby i poznać przebieg proponowanego leczenia. Szkoda, ze nie wszyscy tak podchodzą do tego zawodu

To był pierwszy lekarz, który mi pomógł.Inni tylko mówili, że to taka moja "uroda"a boli żebym wiedziała, że zyję. ON wiedział co i dlaczego boli. W ostatniej chwili przeprowadził operację, założył kotwicę kostną. Dziś ruszam reką.

Operował mi obie ręce mialam zespol ciesni nadgarstka ,dzis obie rece sprawne,Fachowiec pod kazdym wzgledem,mily ,sympatyczny i rozmowa z nim powoduje ,ze czlowiek sie nie boi.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Wrocławska 1-3

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36