Mariusz Broniek

Lekarz sądowy

Tak w skrócie: Dnia 5. 08. 2014 tj wtorek około godziny 19:15 przywiozła mnie dziewczyna ze znajomym do Krotoszyńskiego szpitala. Powód ? rana cięta toporkiem prawej dłoni na wylot. Pielęgniarka pełniąca tego dnia dyżur bez wcześniejszego sprawdzenia stanu zdrowia kazała czekać w kolejce około 2 godziny. Kiedy po 15 min zaczęło mi się robić słabo i palce zaczęły drętwieć poprosiłem ową pielęgniarkę czy lekarz mógłby zobaczyć mój stan. zostałem zbluzgany, że lekarz nie będzie specjalnie dla mnie wychodził z gabinetu. wywołała się awantura. ( ludzie na poczekalni kazali mi udać ...

Tak w skrócie:
Dnia 5. 08. 2014 tj wtorek około godziny 19:15 przywiozła mnie dziewczyna ze znajomym do Krotoszyńskiego szpitala. Powód ? rana cięta toporkiem prawej dłoni na wylot. Pielęgniarka pełniąca tego dnia dyżur bez wcześniejszego sprawdzenia stanu zdrowia kazała czekać w kolejce około 2 godziny. Kiedy po 15 min zaczęło mi się robić słabo i palce zaczęły drętwieć poprosiłem ową pielęgniarkę czy lekarz mógłby zobaczyć mój stan. zostałem zbluzgany, że lekarz nie będzie specjalnie dla mnie wychodził z gabinetu. wywołała się awantura. ( ludzie na poczekalni kazali mi udać mdlenie żebym został szybciej przyjęty ) po jakimś czasie przyszedł Pan Mariusz Broniek. Oświadczył, ze mam chyba za mało inteligencji by zrozumieć że lekarz decyduje o ciężkości przypadku. kiedy spytałem się dla czego zatem lekarz nawet nie wychodzi zobaczyć pacjentów poszedł do pielęgniarki i powiedział że mam być przyjęty na samym końcu. Poprosiłem o dane. dostałem je, a kiedy odmówiłem podania swoich i zabrałem kartę z pieczątką kazał wezwać policje.
Z Krotoszyna musieli mnie zawieźć znajomi 50 km dalej do Gostyńskiego szpitala gdzie po pokazaniu rany zostałem przyjęty po za kolejnością i lekarze zszyli rękę.
Być może Pan Broniek miał zły dzień jednakże po tym zdarzeniu stanowczo odradzam tego lekarza.

Byłam na pogotowiu w Krotoszynie z córką życzymy sobie aby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta. Byłam zachwycona tym w jaki sposób potraktował moje dziecko. Bardzo dziękuje panie doktorze więcej takich ludzi jak pan a świat będzie piękny! :)

Bardzo polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm i do tego geantelmen.

Bardzo polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm i do tego geantelmen.

Byłam ze swoją coreczka na pogotowiu w Łańcucie. Pracuje tam etatowo lekarz. Oby wszyscy lekarze tacy byli! Ten jest wspaniały,ma niesamowite podejscie do dzieci,coreczka byla zachwycona. Szkoda ze nie jest lekarzem rodzinnym. Dziekuje! Anna