To nie jest lekarz! To jest zwykły felczer bez grama doświadczenia. Wypisał moją mamę z SORu bo nie widział powodu do zatrzymania na oddziale a dwa dni później mama wylądowała na OIOMie! Nie życzę nikomu kontaktu z takim zarobkiewiczem dla którego pacjent jest nic nie znaczący. Wstyd że jakikolwiek szpital takiego przyjmuje bo robi tylko złą opinię dla szpitala. Życzę mu wszystkiego najgorszego bo przez jego nie kompetencję mogę stracić mamę:(

Bardzo kompetentny lekarz, konkretne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczyła temat choroby, sympatyczny.

Lekarz bez empatii do pacjenta, dramat, traktuje pacjenta jak przedmiot. Polecam omijać szerokim łukiem