dr n. med. Mariusz Chojnacki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Świetny lekarz, duża wiedza. Miły, kontaktowy, wszystko wyjaśnia. Uczęszczam do niego zarówno prywatnie jak i na NFZ i zawsze byłam równo zadowolona. Polecam wszystkim paniom.

Wspaniały lekarz, o bardzo dużej wiedzy. Nie zgadzam się z żadną negatywną opinią na Pana temat! Zawsze znajdą się osoby "niezadowolone" choćby nie wiem co... Bardzo miły i uprzejmy lekarz, który prowadził u mnie 2 ciąże. Zawsze wszystko wyjaśnił i co ważne zawsze praktycznie odbiera telefony w razie jakiś pytań czy wątpliwości. Można na niego liczyć o każdej porze! Polecam z całego serca.

Lekarz Mariusz Chojnacki to osoba którą bardzo odradzam jako lekarza prowadzącego. Prowadził od początku ciążę mojej 19 letniej córki, robił jej dwa razy badania prenatalne (oczywiście prywatnie) i ciągle mówił że jest wszystko bardzo dobrze. 8 tygodni przed rozwiazaniem zostawił córkę samą sobie i powiedział że ma sobie szukać kogos innego bo on już jej nie przyjmie bo mu się skończyły punkty na NFZ. oczywiście kazał przychodzić prywatnie. córka w końcu znalazła się w szpitalu na polnej, gdzie okazało się, że dziecko ma bardzo poważną wadę serca, jest to wada rozwojowa którą powinien zauważyć lekarz przy pierwszych badaniach prenatalnych. córka jest teraz pod okiem specjalistów a mały zaraz po urodzeniu musi mieć operację. Pseudo doktor Chojnacki nic nie zauważył, tylko brał kasę za każde badanie, nie wypisywał skierować na badania, nie zrobił jej prawie żadnych badań, ciągle mówił że nie trzeba i że wszystko jest bardzo dobrze a w szczególności, że serduszko jest zdrowe. ja jako babcia jestem zbulwersowana podejściem tego Pana, byłam przy każdym badaniu USG.

pan.doktor.ma.wspaniałe.podejśćie.do.pacjentek.jest.miłym.spokojnym.człowiekiem.rozmowa.z.nim.to.przyjemność.a.to.wazne.w.tej.profesji.wizyty.so.stosunkowo.niedrogie.polecam.goroco

Zdecydowanie odradzam. Lekarz nastawiony li i jedynie na kasę. Bardzo zadufany w sobie, nieuprzejme podejście do pacjentki a przy tym bardzo droga wizyta. Badania przeprowadzone szybko, prawie w ogóle nie udzielił żadnych konkretnych informacji, jedyne co, to potrafi straszyć. O badanie piersi musiałam się sama prosić - i, teraz uwaga: na moją prośbę o zbadanie, lekarz uśmiechnął się krzywo i stwierdził, że owszem, może zbadać ale kosztuje to 50 zł ekstra! SZOK!!! Nigdy więcej kontaktów z tym tzw. "lekarzem".

Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjentek, jest miłym, spokojnym człowiekiem. Rozmowa z nim to przyjemność, a to ważne w tej profesji. Potrafi wyjaśnić problem na tyle, by pacjentka dobrze orientowała się w jakim kierunku pójdzie leczenie i na jakim etapie znajduje się w danej chwili, czego można się spodziewać itd. Z rozmowy wynika, że posiada wiedzę i doświadczenie. Wizyty są stosunkowo niedrogie. Polecam gorąco :)

Prowadził dwie moje ciąże, w tym jedną zagrożoną. Wszystko poszło ok. polecam.

Prowadził dwie moje ciąże, w tym jedną zagrożoną. Wszystko poszło ok. polecam.