lekarz Mariusz Ciszek

Laryngolog

2,5

Jestem zadowolona ma podejście do małych dzieci miły sympatyczny uprzejmy mam duże zaufanie do tego lekarza

Wyjątkowo nieuprzejmy lekarz. Nonszalancko podchodzi do pacjentów. Przybyłam do publicznej przychodni, po tym, gdy Pani z rejestracji poinformowała mnie, że Pan Ciszek przyjmuje prywatnie. Miałam ostre zapalenie zatok i potrzebowałam odpowiednich leków. Okazało się jednak, że nie ma prywatnych wizyt. Po zapukaniu do drzwi usłyszałam: przerwa - kanapka! Żadnego słowa proszę chwileczkę poczekać, czy coś w tym stylu. Kiedy weszłam wreszcie do gabinetu, nie zostałam przyjęta tylko potraktowana w bardzo arogancki sposób, pomimo, iż nie było oczekujących pacjentów. Po jałmużnę przecież nie przyszłam. Widać, że nie liczy się pacjent. Ważniejsze są inne rzeczy :( Nie polecam tego lekarza podobnie, jak kilku moich znajomych.