dr Mariusz Ciszewski

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Ogromne kompetencje i doświadczenie oraz empatia sprawiają ze jest to lekarz godny polecenia

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u doktora, Mariusza Ciszewskiego. Podszedł bardzo profesjonalnie i dokładnie wyjaśnił stan mojego zdrowia. Lekarz Mariusz Ciszewski jest kompetentny, empatyczny i był gotowy odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Polecam z czystym sumieniem.

Pan Doktor wykazał się wielkim profesjonalizmem i na wiadomość, że wcześniej już byłem u innego ortopedy nie tylko zlecił kolejne RTG, a gdy na zdjęciu nie było widać żadnego urazu, wykonał także USG stopy. Dopiero na tym badaniu widać było uraz i dzięki temu Pan Doktor mógł wdrożyć właściwe leczenie za co Panu Doktorowi serdecznie dziękuję! Dopiero po wizycie dowiedziałem się, że miałem do czynienia z nie byle kim i mogę gorąco i z czystym sumieniem polecić Pana Doktora, bo dzięki niemu mam nadzieję wrócić wreszcie do pełnej sprawności i ...

Dopiero po wizycie dowiedziałem się, że miałem do czynienia z nie byle kim i mogę gorąco i z czystym sumieniem polecić Pana Doktora, bo dzięki niemu mam nadzieję wrócić wreszcie do pełnej sprawności i normalnego funkcjonowania.

Wizyta prywatna u tego lekarza to porażka. Nie oceniam kompetencji bo nawet nie miałem szans ich zweryfikować. Lekarz za wypisanie dwóch skierowań na RTG (dla dwóch osób) wzioł 300 zł. Nie wykonał żadnego badania a wizyta trwała około 3min. Zaprosił tylko na następną wizytę która na wstępie zaczyna się za 150 zł. Proszę zweryfikować co ile minut są przyjmowani pacjenci. Pani przede mną miała zaplanowaną wizytę na 5minut. Typowa maszynka do zarabiania pieniędzy. Nie polecam!

Nie polecam. Złotówki w oczach i tyle. kasa kasa kasa. Rozumiem, że lekarze powinni dobrze zarabiać. Ale my mamy prawo oczekiwać empatii, zrozumienia wykonania podstawowych badań. Dla tego Pana liczy się tylko szmal. 3 min wizyta, 110 PLN a kolana obejrzał z daleka.

Nie polecam człowiek o niskiej kulturze osobistej bez empatii swój zawód traktuje jak biznes, straszy operacjami i namawia na leczenie w swoim prywatnym gabinecie, to lekarz ortopeda od kiedy jest doktorem?

Kontakt z lekarzem jest raczej żadny. Po podaniu zastrzyku aby podać drugi lekarz jest nieuchwytny i unika kontaktu.

Zdecydowanie polecam Pana doktora jak mam problemy ortopedyczne zawsze jeżdżę do dr Ciszewskiego. Miałam problemy z kolanami bardzo bolały byłam u 4 lekarzy ortopedów i każdy mówił że mam chondromalacje rzepki co stwierdzono na podstawie zdjęć rentgena. Jeden lekarz przepisał dość drogie leki - nie pomogło, następny zastrzyki w kolano - bolesne - nie pomogło następny i kolejny też leki co nie pomogło. Z polecenia udałam się do doktora Ciszewskiego i z rentgena nie wyczytał żadnej chondromalacji rzepki, kazał mi się położyć na kozetkę i powiedział, że przyczyną bólu kolan jest to, że mam różnice w długości kończyn. Prosił o zrobienie rentgena porównawczego kończyn i okazało się, że miał rację miałam jedną nogę krótszą od drugiej w kości piszczelowej 1 cm. Kazał kupić wkładkę do buta w sklepie ortopedycznym pochodziłam kilka miesięcy i do tej pory mam spokój. Byłam także z moim małym synkiem u doktora i otrzymała wyczerpującą odpowiedź i zalecenia co do schorzenia dziecka i jest poprawa. POLECAM !!!!!

Jest to lekarz nie godny zaufania, choc sprawia inne wrazenie. tak naprawde jest to człowiek nastawiony na zysk! aaaa i w ramach uprzejmosci potrafi z publicznej słuzby zdrowia urzadzic swoja prywate. przyjmowanie pacjentow np na oddziale to u niego standard (nie ma sie co czuc wyjatkowym). spotkałem juz nie jednego pacjenta, ktory usłyszał od owego lekarza, iz ma guza, np. w kolanie. a co sie okazuje? ze to bzdety. tak wiec, ów lekarz chciał narazic mnie na niepotrzebna operacje, zafundował niepotrzebny stres, zniszczył mi kilka miesiacy (chodzenie o kulach i z gipsem), spowodował zanik miesni itd itd oraz wyszczupił moj problem. Gdy tylko poszedłem do innego lekarza ten łapał sie za głowe, gdy tak sadziłem miałem zwichniecie rzepki, co sie okazało??? NIC TAKIEGO NIE BYŁO!!! dobre sobie prawda? tak wiec, moi Drodzy. zanim poddacie sie leczeniu temu panu, zasiegnijcie porady innego eksperta w tej dziedzinie.

złoty człowiek, godny polecenia z pełna odpowiedzialnoscia i czystym sumieniem

złoty człowiek, godny polecenia z pełna odpowiedzialnoscia i czystym sumieniem