Kompetentny, rzeczowy i profesjonalista. Polecam. Byliśmy u różnych laryngologów a w końcu leczenie u pana doktora.

lekarz godny polecenie. wszystko dokładnie wytłumaczył, pokierował leczeniem synka skierował nas na wyciecie migdałków. syn ma bezdechy i okropnie chrapie w nocy cały czas oddycha przez buzie. POLECAMY DOKTORA COFAŁĘ :):):):)

Świetny specjalista, który już po jednej wizycie postawił trafną diagnozę (czego nie udało się dokonać kilku innym lekarzom) i skierował mnie na odpowiednie leczenie. Zawsze znajduje dla pacjentów czas i dobre słowo. Szczerze polecam!

Naprawdę godny polecenia. W moim przekonaniu jest to dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Ma dobre podejście do dzieci.

Od roku dr Cofała leczy naszego syna i pomimo ciągłych nawrotów choroby, nie poddaje się, szuka innowacyjnych metod leczenia, biorąc pod uwagę przede wszystkim dobro dziecka. Zawsze możemy liczyć na jego dyspozycyjność i dzięki jego doświadczeniu jesteśmy spokojni o zdrowie syna. Poświęcenie i zaangażowanie z jakim leczy naszego syna jest godne podziwu i największego szacunku, jakim dażymy doktora. Polecamy go wszystkim.

P. doktor przeprowadzał u mojego dziecka zabieg wszczepiania drenów do uszu w klinice na Ligocie. Nie znam innego laryngologa który z takim oddaniem podchodzi do małych pacjentów, a braku doświadczenia nie można mi zarzucić bo poza wszystkimi lekarzami z oddziału na Ligocie-mam jeszcze doświadczenia z kilkoma innymi podczas wizyt prywatnych. Jest rzeczowy, opanowany - w pierwszym kontakcie może się wydawać mało sympatyczny, ale za dzieciaki (a raczej ich skuteczne leczenie) dałby się pokroić:) Zdecydowanie polecam!!!!!!

Witam Pan doktor operował syna na torbiel środkową szyi zabieg odbył się 28.11.2012r a w domciu byliśmy 30.11.2012 Bardzo wesoły przyjemny lekarz z super podejściem do pacjenta. Dokładnie wytłumaczył co będzie robione jak i co było po operacji.Syn go uwielbia jesteśmy już w domu a on pyta kiedy do niego pojedziemy :) Przede wszystkim polecam szpital w Katowicach na Ligocie gdzie doktor pracuje cały personel rewelacja!!! Pozdrawiam - mama Oliwiera.

Jezeli laryngolog to tylko dr.Mariusz Cofała , przypadek zechaciał ze tafilismy na niego. Zabieg wyciecia 3 migdałka, bocznych oraz drenaż uszu bez problemu, wszystko tłumaczy dokladnie, zawsze ma czas,cierpliwosc. Drugi syn tez trafił z innym zupelnie problemem i własciwie dzieki niemu unikneliśmy poważnych komplikacji. :)

Doktor przyjął nas w szpitalu. Rewelacyjne podejście do dziecka. Odpowiedział na wszelkie pytania, cierpliwie tłumaczył. Wita się podając rękę, naprawdę bardzo ludzki ale też niezwykle kompetentny. Skierował nas do kliniki gdzie pracuje a za wizytę nie wziął ani złotówki. Rewelacja!

Lekarz godny polecenia. Dokładnie tłumaczy,kompetentny. Bardzo dobre podejście do dziecka, cierpliwy.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog dziecięcy Kraków"?

Paweł Papież

Laryngolog
LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
NASZ LARYNGOLOG Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Paweł Papież, Gabinet Laryngologiczny Paweł Papież
os.2 Pułku Lotniczego 1E
Katowice
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice
Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie
ELVITA NZOZ Centrum Medyczne "Trójka"
ul. Promienna 51
43-603 Jaworzno
ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polmed s.c.
Żwirki i Wigury 33
42-470 Siewierz
Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
40-887 Katowice